STS
Izak
fot. DreamHack/Abraham Engelmark

Izak i Leh wygrywają 2. kolejkę Fortnite Fun League DUO Stars

Za nami druga kolejka rozgrywek Fortnite Fun League DUO Stars. Najlepiej wypadli w niej Piotr „Izak” Skowyrski oraz Paweł „Leh” Lehmann, którzy w dwóch starciach zdobyli najwięcej fragów, a ponadto w ostatnim zajęli jeszcze pierwsze miejsce.

Najlepszej dwójce zawodów niezbyt dobrze wyszedł pierwszy pojedynek, w którym co prawda zajęli drugie miejsce, lecz nie zgarnęli przy tym żadnego fraga. W kolejnym pojedynku Izakowi i Lehowi poszło już natomiast sporo lepiej – udało się im zająć drugą lokatę w klasyfikacji i ustrzelić w sumie aż 10 fragów. W ostatniej, trzeciej potyczce wiele się nie zmieniło, a najlepsza drużyna tylko umocniła swoją pozycję, tym razem wygrywając potyczkę, a także zdobywając najwięcej fragów na serwerze, dzięki czemu stało się jasne kto zajmie najwyższy stopień podium. Tuż za Izakiem i Lehem znaleźli się Kamil i foXiGOD, a trzecia pozycja przypadła Nexe’owi i Airnestowi.

Najlepsza dziesiątka drugiej kolejki DUO Stars Fortnite Fun League:

# Drużyna Punkty
1. Leh & Izak  257
2.   Kamil & foXiGOD 173
3.   Nexe & Airnest 168
4.   Paczol & Beznickos 136
5.   MightyWozz & IkeNoMercy 136
6.   Al3xandraS & Invizy.SnoWWie 95
7.   Rafa & Master 95
8.   Alien & M1.nizen 89
9.   Rycerz & Black Sparrow 84
10.   Ciastko & xDr0d1x 84

Trzecia kolejka zmagań Fortnite Fun League DUO Stars odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Zmagania wystartują 12 sierpnia o godzinie 19:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IEM Shanghai: TyLoo vs NRG Esports – statystyki graczy

Fani mieli chrapkę na zacięty pojedynek, a tymczasem wielki finał Intel Extreme Masters Shanghai 2018 nie dostarczył nam zbyt wielu emocji. W świetnej...