STS
LeofromKorea
fot. Steffie Wunderl / ESL

Leo obejmuje funkcję szkoleniowca w Teamie DPD

Team DPD cały czas zbroi się przed nadchodzącym wielkimi krokami 17. sezonem ESL Mistrzostw Polski. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono ostatniego zawodnika przebudowanego składu, czyli Patryka „Bolszaka” Jażdżewskiego. Dziś natomiast przedstawiono głównego trenera ekipy, którym został znany komentator i były profesjonalny zawodnik Łukasz „Leo” Mirek. Mirek swoją profesjonalną karierę esportową zaczął od gry w Teamie […]

Team DPD cały czas zbroi się przed nadchodzącym wielkimi krokami 17. sezonem ESL Mistrzostw Polski. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono ostatniego zawodnika przebudowanego składu, czyli Patryka „Bolszaka” Jażdżewskiego. Dziś natomiast przedstawiono głównego trenera ekipy, którym został znany komentator i były profesjonalny zawodnik Łukasz „Leo” Mirek.

Mirek swoją profesjonalną karierę esportową zaczął od gry w Teamie ALTERNATE, gdzie występowały takie sławy jak Carl „ForellenLord” Lückmann, Adrian „Kerp” Wetekam czy też Lauri „Cyanide” Happonen. Przygoda z międzynarodowymi składami nie trwała jednak zbyt długo i już po niespełna roku Leofromkorea postanowił spróbować swoich sił w polskim składzie o nazwie Anexis, gdzie pojawili się także tacy zawodnicy jak: Remigiusz „Overpow” Pusch oraz Paweł „Celaver” Koprianiuk. Warto również zauważyć, że w od 2014 do 2016 roku Mirek rywalizował również na profesjonalnej scenie moby ze stajni Blizzarda, Heroes of the Storm.

Teraz przed komentatorem Fantasy Expo kolejne wyzwanie. Leo spróbuje przekazać swoją ogromną wiedzę na temat League of Legends oraz wspomóc zawodników Teamu DPD swoimi umiejętnościami analitycznymi. Zgodnie z oficjalnymi informacjami zamieszczonymi w poście Teamu DPD, Leo pracuje z Celaverem i jego kompanami już od dłuższego czasu, a więc możemy oczekiwać, że przygotowanie zespołu do rozgrywek będzie teraz o wiele lepsze niż w poprzednich miesiącach.

Team DPD Eryk „Mush” Kraszewski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Marcin „bucu” Świech
Paweł „Celaver” Koprianiuk
Bartłomiej „Dzondzy” Królak
Łukasz „Leo” Mirek
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Boty OpenAI deklasują drużynę złożoną z czołowych zawodników rankingu Dota 2

Każdy z entuzjastów gier multiplayer uważa, że przegrana na boty to największa porażka i powód do ogromnego wstydu, nawet kiedy stawiamy dopiero pierw...