fot. ESL

Ippon dołącza do tureckiego Team Cappadocia

Niemalże miesiąc temu polski dżungler, Bartosz „Ippon” Dzikowski, został odsunięty od głównego składu Penguins, który na co dzień rywalizuje w LVP SuperLiga Orange. Polak najwidoczniej nie miał jednak zamiaru długo siedzieć na ławce, bowiem dziś przywdział barwy Team Cappadocia.

Dzikowski występował w swojej karierze w kilku różnych ligach. Jeszcze na początku bieżącego roku mogliśmy go oglądać w Vaevictis eSports, które absolutnie nie poradziło sobie w wiosennym splicie LCL 2018. Mimo wszystko dżungler pomógł drużynie obronić swoje miejsce w rozgrywkach, a następnie przyjął propozycję od Penguins. Zaledwie parę dni po dołączeniu do „Pingwinów” Ippon oraz Piotr „Glebo” Dąbrowski wystąpili w European Masters, gdzie nie tylko udało im się pokonać Illuminar Gaming, ale także awansować do pierwszej rundy play-offów. Przez całkiem imponujący występ na EM od Penguins oczekiwało się naprawdę dużo, lecz Ippon i jego kompani kompletnie nie dawali rady w LVP SLO, przez co dwójka Polaków musiała pożegnać się z głównym składem.

Jeżeli chodzi o Team Cappadocia, to aktualnie rywalizuje on w Turkish Challenger Series 2018 Summer Season. Nowa drużyna Dzikowskiego zajmuje na ten moment przedostatnie miejsce w lidze, lecz wciąż ma szanse na awans do fazy pucharowej. Według oficjalnych informacji Polak wystąpi już jutro w ostatniej kolejce zmagań, kiedy jego zespół zmierzy się z Galakticos.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni przystanek LG HIRO Quersus Wakacyjne SUPER GAME we Władysławowie

Po Oławie, Białce Tatrzańskiej i Wejherowie przyszła pora na Władysławowo. To właśnie w tym pomorskim mieście swój finał będzie mieć seria wakacyjnych...