STS
fot. Fragbite/André "rich" Åkerblom

jayzaR zastępuje NENO w Valiance

Po niemal dwóch miesiącach nieaktywności Aleksandar „jayzaR” Zarkovic znalazł nowy dom. Szwedzki zawodnik wzmocnił bowiem skład Valiance&CO, który zakończył współpracę z Anelem „NENO” Cekoviciem. Macedoński prowadzący pod koniec marca wprowadził swój zespół na DreamHack Masters Marsylia, a później pojawił się z nim także na kilku mniejszych turniejach, jednak rezultaty osiągane przez bałkańską ekipę w ostatnich miesiącach nie były satysfakcjonujące. 21-letni Zarkovic […]

Po niemal dwóch miesiącach nieaktywności Aleksandar „jayzaR” Zarkovic znalazł nowy dom. Szwedzki zawodnik wzmocnił bowiem skład Valiance&CO, który zakończył współpracę z Anelem „NENO” Cekoviciem. Macedoński prowadzący pod koniec marca wprowadził swój zespół na DreamHack Masters Marsylia, a później pojawił się z nim także na kilku mniejszych turniejach, jednak rezultaty osiągane przez bałkańską ekipę w ostatnich miesiącach nie były satysfakcjonujące.

21-letni Zarkovic w trakcie pierwszej połowy tego roku występował w szwedzkim Enyoy, które następnie zostało przejęte przez Digital Chaos. W połowie czerwca skład formacji Markusa „pronaxa” Wallstena uległ jednak sporej przebudowie, której ofiarą stał się między innymi jayzaR. Teraz Szwed wreszcie otrzymał szansę powrotu do gry na zapleczu światowej czołówki i jak sam twierdzi, jest z tego powodu niezmiernie zadowolony: – Reprezentowanie bałkańskiej drużyny jest dla mnie spełnieniem marzeń. Trafiłem do fantastycznego środowiska z naprawdę utalentowanymi zawodnikami – stwierdził w oficjalnym oświadczeniu, w którym dodał jeszcze: – Jestem pewien, że osiągniemy niesamowite rzeczy i pokażemy reszcie stawki, z jakiego materiału jesteśmy stworzeni! – zakończył skandynawski gracz.

Do roszady w składzie drużyny odniósł się także jej trener – doświadczony Aleksandar „kassad” Trifunović: – Zdecydowaliśmy o zmianie przed przerwą wakacyjną. Usiedliśmy razem i zgodziliśmy się, że przed nowym sezonem potrzebujemy innego podejścia do gry – wyznał były szkoleniowiec Renegades, który przy okazji potwierdził, że zespół dalej komunikował będzie się w języku serbskim: – Skoro LETN1 będzie teraz dowodził, a jayzaR będzie piątym zawodnikiem, to pozmieniamy kilka roli, ale nasze rozmowy dalej będą prowadzone po serbsku – przyznał weteran bałkańskiego Counter-Strike’a.

Tak prezentuje się pełny skład Valiance, który po raz pierwszy na serwerze zobaczymy 20 sierpnia podczas otwartych kwalifikacji do IEM Chicago:

  • Luka „emi” Vuković
  • Nestor „LETN1” Tanić
  • Nemanja „huNter” Kovač
  • Aleksa „Impulse” Stankić
  • Aleksandr „jayzaR” Zarkovic
  • Aleksandar „kassad” Trifunović – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Na`Vi Natus Vincere s1mple

s1mple potwierdził, że miał oferty od FaZe i MIBR

Grający obecnie dla Natus Vincere Aleksandr „s1mple” Kostyliev to postać, o której w ostatnim czasie jest niezwykle głośno. Ukraiński zawodnik prezent...