STS
ESL Mistrzostwa Polski
fot. ESL

E-Blue Digital Paradox nie daje szans Czas na zasady w drugiej kolejce ESL MP

W drugim meczu dzisiejszego wieczoru E-Blue Digital Paradox zmierzyło się z Czasem na zasady. Drużyna Bartka „Fresskowego” Przewoźnika nie dała szans swoim rywalom, dzięki czemu zdobyła swoje pierwsze zwycięstwo w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski. E-Blue Digital Paradox 2:0 Czas na zasady Pierwsze spotkanie na Summoner’s Rift rozpoczęło się od zabójstwa zdobytego przez Miłosza „Ravena” […]

W drugim meczu dzisiejszego wieczoru E-Blue Digital Paradox zmierzyło się z Czasem na zasady. Drużyna Bartka „Fresskowego” Przewoźnika nie dała szans swoim rywalom, dzięki czemu zdobyła swoje pierwsze zwycięstwo w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski.

E-Blue Digital Paradox 2:0 Czas na zasady

Pierwsze spotkanie na Summoner’s Rift rozpoczęło się od zabójstwa zdobytego przez Miłosza „Ravena” Domagalskiego na Tomasie „Thomasive” Minaroviciu. Gracze Czasu na zasady nie pozwolili jednak na odskoczenie przeciwnikom, choć walka drużynowa w trzynastej minucie nie była dla nich do końca udana. Realizowali cele mapy, zdobywając smoki, lecz bezpośrednie starcia z rywalami kończyły się porażkami. Kluczem do zwycięstwa Digital Paradox na pierwszej mapie okazało się być zdobycie Barona, dzięki któremu pewnie mogli przejść dolną aleją aż po Nexus, który zniszczyli bez problemów.

Druga faza wyborów i banów przyniosła nam dość ciekawe kompozycje, bowiem E-Blue Digital Paradox zdecydowało się na dużą liczbę efektów kontroli tłumu, natomiast Czas na zasady wybrał Gravesa, przez co mogliśmy spodziewać się szybkich wejść na poszczególne. Pierwsza krew została przelana po kolejnym ofensywnym wejściu Ravena w Thomasive’a już w piątej minucie meczu. Jak się jednak okazało, był to początek dobrej wczesnej fazy w wykonaniu ekipy Fresskowego, choć jej przewaga zmalała podczas przegranej walki w dwudziestej minucie. Ta sytuacja musiała pozytywnie wpłynąć na graczy E-Blue Digital Paradox, gdyż po kilku chwilach zdobyli kolejne zabójstwa, które okazały się być gwoździem do trumny Czasu na zasady. Minuta po minucie upadały kolejne fortyfikacje w okolicy Nexusa CNZ i chwilę później mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Ravena.

Już jutro rozegrane zostaną kolejne spotkania 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, w których Illuminar Gaming podejmie Ravioli Ravioli, natomiast Adive zmierzy się z Team DPD. Oba spotkania będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL. Więcej informacji dotyczących 17. sezonu ESL MP w LoL-a znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE i x-kom team dzielą się punktami w ESL Mistrzostwach Polski

Ostatnie spotkanie drugiego tygodnia 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski przyniosło sporo emocji. x-kom team i PRIDE zapewniły kibicom dużo dobrego CS-a,...