STS
Sebekx
fot. ESL

Illuminar Gaming z pewną wygraną przeciwko Ravioli Ravioli w ESL MP

Za nami pierwsze spotkanie dzisiejszego wieczora w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Illuminar Gaming bez większych problemów pokonało Ravioli Ravioli, które próbowało zaskoczyć obecnych ESL Mistrzów Polski. Illuminar Gaming 2:0 Ravioli Ravioli Podczas pierwszej fazy wyborów i banów Illuminar Gaming zdecydowało się na dość standardowe postacie, natomiast rywale, Ravioli Ravioli, […]

Za nami pierwsze spotkanie dzisiejszego wieczora w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Illuminar Gaming bez większych problemów pokonało Ravioli Ravioli, które próbowało zaskoczyć obecnych ESL Mistrzów Polski.

Illuminar Gaming 2:0 Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli

Podczas pierwszej fazy wyborów i banów Illuminar Gaming zdecydowało się na dość standardowe postacie, natomiast rywale, Ravioli Ravioli, postawili wszystko na jedną kartę. Kompozycja RR była dość zaskakująca, gdyż na górnej alei pojawił się Yorick, natomiast na dolnej zobaczyliśmy Veigara z Poppy. Błąd, jaki popełnił Mateusz „vvarion” Pieńkosz spowodował, że Marcin „IceBeasto” Lebuda był w stanie przelać pierwszą krew. Kilka chwil później odbyła się walka drużynowa przy smoku, którego zdobyli zawodnicy Ravioli Ravioli. Mimo to, musieli pogodzić się ze stratą kilkuset sztuk złota, gdyż vvarion nie zdołał uciec przed atakiem rywali. Gracze Illuminar Gaming wyłapywali przeciwników jeden po drugim, aż postanowili spróbować zdobyć wzmocnienie od Barona. W tej sytuacji także zobaczyliśmy ogrom zabójstw, ale tylko po stronie drużyny Sebastiana „Sebekxa” Smejkala. To właśnie trzy zabójstwa midlanera pozwoliły obecnym ESL Mistrzom Polski na zamknięcie pierwszej mapy swoim zwycięstwem.

W drugim spotkaniu Ravioli Ravioli zdecydowało się na nieco bardziej standardowe wybory postaci. Nie uchroniło to jednak ów drużyny przed stratą pierwszej krwi, gdyż dzięki wejściu Lucjana „Shlatana” Ahmada na górną aleję, wraz z pomocą Marcina „IceBeasto” Lebudy udało mu się pokonać Huberta „Gricka” Brodowskiego. Nie był to najlepszy start dla jego ekipy, gdyż już chwilę później iHG było w stanie zdobyć kolejne zabójstwa. Trudno jest wskazać kluczowy moment w tym meczu, gdyż ekipa Sebekxa krok po kroku niszczyła kolejne wieże, zabijała rywali i pewnie szła po zwycięstwo. Próba zdobycia przez nią wzmocnienia od Barona zakończyła się eliminacją graczy Ravioli Ravioli, lecz brakiem wcześniej wspomnianego celu mapy. Dopiero kilka chwil później udało się go zdobyć, co pomogło doprowadzić do zwycięstwa w tej serii.

Już za chwilę rozpocznie się drugie spotkanie dzisiejszego wieczoru, gdzie Adive podejmie Team DPD. Spotkanie to będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL. Więcej informacji dotyczących 17. sezonu ESL MP w LoL-a znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
a83650

Polacy o krok od kolejnej fazy Hearthstone Global Games

Polacy odnieśli dziś ważne zwycięstwo w ramach czwartego tygodnia fazy grupowej Hearthstone Global Games. Nasza ekipa pokonała reprezentację Wietnamu...