STS
Sater
fot. ESL/Bart Oerbekke

Raven w miejsce Musha w Team DPD. Sater w podstawowym składzie EDP

Już po dwóch tygodniach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski dokonane zostały pierwsze zmiany w składach. Z Team DPD żegna się Eryk „Mush” Kraszewski, a w jego miejsce pojawi się Miłosz „Raven” Domagalski. Tego drugiego w E-Blue Digital Paradox zastąpi dotychczasowy rezerwowy, Bartek „Sater” Szabliński. Ledwie dwa oficjalne spotkania podczas obecnego sezonu ESL MP rozegrał Mush […]

Już po dwóch tygodniach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski dokonane zostały pierwsze zmiany w składach. Z Team DPD żegna się Eryk „Mush” Kraszewski, a w jego miejsce pojawi się Miłosz „Raven” Domagalski. Tego drugiego w E-Blue Digital Paradox zastąpi dotychczasowy rezerwowy, Bartek „Sater” Szabliński.

Ledwie dwa oficjalne spotkania podczas obecnego sezonu ESL MP rozegrał Mush w barwach Team DPD. Nie były one udane, gdyż na otwarcie ligi jego zespół przegrał z Szatą Maga, a następnie toplaner zaliczył bardzo słaby występ przeciwko Adive. Postanowiono, że Kraszewski zostanie odsunięty od składu, a w jego miejsce wejdzie Miłosz „Raven” Domagalski. Przed dołączeniem do E-Blue Digital Paradox reprezentował on barwy włoskiego iDomina eSports, z którym zajął ostatecznie 5-6. miejsce w PG Nationals 2018 Summer Playoffs.

Przejście Ravena do Team DPD oznacza, że w wyjściowej piątce zwolniło się miejsce dla Bartka „Satera” Szablińskiego. Pomimo tego, że razem z E-Blue Digital Paradox awansował do 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski, postanowiono, że przejdzie on na ławkę. Dość szybko okazało się jednak, że powróci on do głównego składu i będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Swoje kolejne spotkanie Team DPD rozegra już w poniedziałek, 27 sierpnia, przeciwko Illuminar Gaming. Dzień później E-Blue Digital Paradox podejmie Pompa Team. Więcej informacji na temat 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ZOTAC Cup: OpTic Gaming vs Ghost Gaming – statystyki graczy

Zakończył się drugi ćwierćfinał ZOTAC Cup Masters. Do poznania zwycięzcy zakończonego spotkania wymagane było rozegranie trzech map. Najpierw na Nuke'...