STS
MIBR
fot. ESL/Bart Oerbekke

MIBR rywalem Kinguin w finale ZOTAC Cup Masters

Znamy już rywala Teamu Kinguin w wielkim finale ZOTAC Cup Masters 2018. Będzie nim nie kto inny jak rywalizujące na co dzień w Ameryce Północnej Made in Brazil, które w drugim półfinale turnieju pokonało MVP PK. MVP PK 0 : 2 MIBR (ZOTAC Cup Masters 2018 – półfinał) 9 8 Inferno 7 16 1 9 […]

Znamy już rywala Teamu Kinguin w wielkim finale ZOTAC Cup Masters 2018. Będzie nim nie kto inny jak rywalizujące na co dzień w Ameryce Północnej Made in Brazil, które w drugim półfinale turnieju pokonało MVP PK.

MVP PK 0 : 2 MIBR

(ZOTAC Cup Masters 2018 – półfinał)
9 8 Inferno 7 16
1 9
10 3 Dust2 12 16
7 4
Mirage

Pierwsza runda pistoletowa spotkania przebiegła po myśli faworyzowanego składu MIBR, jednak początkowe niepowodzenie nie zdeprymowało Koreańczyków. Pogromcy Virtus.pro udowodnili, że na Inferno czują się jak ryba w wodzie i szybko zniwelowali powstałe straty, a nawet uzyskali trzy punkty przewagi. Pod koniec pierwszej części gry MIBR zdołało jednak zainkasować jeszcze dwa oczka i przed zmianą stron ciężko było wskazać, która drużyna znajdowała się w bardziej komfortowej sytuacji. Druga pistoletówka trafiła na konto MVP PK, ale krótka przerwa techniczna zdekoncentrowała Azjatów. Znacznie bardziej utytułowani reprezentanci MIBR zdobyli rundę force-buy, a następnie na stałe przejęli kontrolę nad wydarzeniami na serwerze. Co tu dużo mówić, piątka Gabriela „FalleNa” Tolledo pokazała swoim przeciwnikom ich miejsce w szeregu i nie tracąc już żadnego punktu szybko dokończyła pierwszą mapę.

Pierwsze kilka rund Dusta2 nie mogło nastrajać optymizmem koreańskich fanów. Ich ulubieńcy znów nie byli bowiem w stanie wykorzystać przewagi wynikającej z wygrania rundy pistoletowej. Zawodnicy MVP PK podjęli próbę postawienia bardziej zdecydowanego oporu, jednak w ich defensywie regularnie pojawiały się spore luki. Pomimo upływu czasu obraz gry nie zmieniał się. Podopieczni Janko „YNka” Paunovicia pewnie powiększali swój dorobek punktowy i przed przerwą mogli cieszyć się z prowadzenia 12:3. Postawieni pod ścianą Azjaci znów triumfowali w rundzie pistoletowej, do której tym razem zdołali dołożyć dwa kolejne oczka. Na wiele więcej stać dziś Koreańczyków jednak nie było. FalleN i spółka po chwilowym zawahaniu wzięli się do roboty i zakończyli półfinałowe starcie.

Początek jutrzejszego finału ZOTAC Cup Masters 2018 zaplanowany jest na 10.30. Batalię Teamu Kinguin oraz MIBR-u obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale ZOTAC Cup na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
MInise

MINISE: Przyjechaliśmy tu po zwycięstwo

Team Kinguin pokonał obu dotychczasowych przeciwników i już jutro zagra w wielkim finale ZOTAC Cup Masters 2018, którego stawką będzie główna nagroda...