STS
IceBeasto
fot. ESL

Rusza trzeci tydzień 17. sezonu ESL MP w LoL-a. Dziś m.in. starcie iHG z DPD

Za nami ćwierćfinały europejskiego oraz północnoamerykańskiego LCS-u, ale to nie koniec emocji związanych z League of Legends! Już dziś rozpoczyna się bowiem trzeci tydzień 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a, w którym zobaczymy kilka naprawdę interesujących pojedynków. Adive vs 19:00 Ravioli Ravioli Jako pierwsi dziś powalczą Adive oraz Ravioli Ravioli. Reprezentanci pierwszej z wymienionych […]

Za nami ćwierćfinały europejskiego oraz północnoamerykańskiego LCS-u, ale to nie koniec emocji związanych z League of Legends! Już dziś rozpoczyna się bowiem trzeci tydzień 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w LoL-a, w którym zobaczymy kilka naprawdę interesujących pojedynków.

Adive Adive vs
19:00
Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli

Jako pierwsi dziś powalczą Adive oraz Ravioli Ravioli. Reprezentanci pierwszej z wymienionych ekip w ubiegłym tygodniu uporali się z Teamem DPD, prezentując naprawdę imponujący styl gry. Najbardziej wyróżniał się toplaner Adive, Jakub „Sinmivak” Rucki, który fenomenalnie zachował się w ostatnich minutach decydującej rozgrywki, niszcząc Nexus rywala pod jego nieobecność. Dodatkowo Rucki został uhonorowany nagrodą MVP drugiego tygodnia ESL MP. Mimo wszystko Adive będzie musiało wystąpić w trzeciej kolejce ligi z Szymonem „Rektivem” Rybką na górnej alejce, gdyż Sinmivak nie będzie mógł rozegrać dzisiejszego spotkania ze względu na sprawy prywatne. Stojące po drugiej stronie barykady Ravioli Ravioli co prawda pokonało w pierwszej rundzie zmagań E-Blue Digital Paradox, ale w ubiegłym tygodniu zostało kompletnie rozgromione przez Illuminar Gaming. Mimo wszystko tym razem Dawid „Dawidsonek” Trojanowski i reszta nie są bez szans, gdyż Adive wydaje się być w ich zasięgu, przez co możemy oczekiwać wyrównanej walki obu zespołów.

Illuminar Gaming vs
21:30
Team DPD Team DPD

Pierwszy dzień trzeciego tygodnia ESL MP zakończy się meczem wielokrotnych mistrzów prestiżowej ligi z Teamem DPD. Jeżeli chodzi o zawodników Illuminar Gaming, to chyba nie musimy nikomu przypominać jak fantastycznie poradzili sobie oni w pierwszych dwóch spotkaniach tego sezonu rozgrywek. Lucjan „Shlatan” Ahmad rewelacyjnie wpasował się w drużynę i często podejmuje ważne decyzje o walkach drużynowych, co tylko potwierdza jak znakomitym i utalentowanym jest zawodnikiem. Przeciwnicy iHG od początku 17. sezonu ESL MP nie zdołali zwyciężyć chociażby jednej serii, a upadający Nexus przeciwników widzieli tylko jeden raz, podczas meczu z Adive. Nie ulega więc wątpliwości, że to Illuminar Gaming podchodzi do tego spotkania jako murowany faworyt.

Transmisja

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski w League of Legends będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL. Dzisiejsze starcia skomentują dla was Michał „Avahir” Kudliński oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł. Składy wszystkich zespołów oraz harmonogram rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TOAO AGO Esports Superpuchar

AGO i Tempo Storm rozpoczynają grę w GG.BET Summer

Trwa faza pucharowa europejskiej edycji GG.BET Summer. Dziś do gry o główną nagrodę w wysokości 6 tysięcy dolarów wejdzie aż szóstka Polaków – najpier...