STS
Fortnite: Siła Sióstr
fot. Gameset

Nadchodzi nowy turniej – Fortnite: Siła Sióstr

Agencja Gameset ogłosiła nowy turniej w battle royale’a od Epic Games, który będzie realizowany wspólnie z Al3xandraS oraz Nayaax, czyli z czołowymi polskimi zawodniczkami Fortnite oraz jednymi z najpopularniejszych streamerek na Twitchu. Fortnite: Siła Sióstr odbywać będzie się co poniedziałek o 19:00, a pierwsza edycja wydarzenia wystartuje już dziś wieczorem. Jak będzie wyglądać format nadchodzącego turnieju? Każdego dnia […]

Agencja Gameset ogłosiła nowy turniej w battle royale’a od Epic Games, który będzie realizowany wspólnie z Al3xandraS oraz Nayaax, czyli z czołowymi polskimi zawodniczkami Fortnite oraz jednymi z najpopularniejszych streamerek na Twitchu. Fortnite: Siła Sióstr odbywać będzie się co poniedziałek o 19:00, a pierwsza edycja wydarzenia wystartuje już dziś wieczorem.

Jak będzie wyglądać format nadchodzącego turnieju? Każdego dnia zostaną zostaną rozegrane cztery spotkania w formacie DUO na specjalnych serwerach. Celem zawodników będzie albo wygranie mapy, albo pokonanie wyżej wymienionej dwójki. Nagrody będą przydzielane zarówno za zwycięstwo jak i wyeliminowanie Al3xandryS i Nayaax. Jedna para będzie mogła uzyskać tylko jedną nagrodę. Jeśli zespół zarówno pokona obie zawodniczki, jak również wygra w spotkaniu, drugą nagrodę zdobędzie ekipa zajmująca drugą lokatę.

Co otrzymają wyróżnieni gracze? Co tydzień dwie formacje będą miały możliwość rozegrania jednej gry na oficjalnych serwerach wraz z bohaterkami, czy uzyskania cennych rad dotyczących gry. Dla najlepszych zawodników pierwszego dnia zmagań zostały przygotowane również koszulki Fortnite.

Fani, którzy będą chętni zmierzyć się z siostrzanym DUO będą musieli śledzić transmisję na kanałach obu streamerek, by następnie dołączyć do rozgrywek za pomocą linku do odpowiedniego kanału na platformie Discord. Na komunikatorze będą podawane hasła do serwerów, na których będą rozgrywane spotkania w ramach cyklu Fortnite: Siła Sióstr.

Transmisje odbywać się będą równolegle na trzech kanałach. Widzowie będą mogli obejrzeć potyczki na oficjalnym kanale Gameset oraz u każdej ze streamerek.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IceBeasto

Rusza trzeci tydzień 17. sezonu ESL MP w LoL-a. Dziś m.in. starcie iHG z DPD

Za nami ćwierćfinały europejskiego oraz północnoamerykańskiego LCS-u, ale to nie koniec emocji związanych z League of Legends! Już dziś rozpoczyna się...