MAD Lions Selfmade
fot. ESL

SelfMade czy Cinkrof? Dziś „polski” półfinał w LVP SLO

Czas na drugi półfinał LVP SuperLigi Orange. Na przeciw siebie staną Movistar Riders w składzie z Jakubem “Cinkrofem” Rokickim oraz MAD Lions, w którego barwach występuje Oskar „SelfMade” Boderek. Obie drużyny liczą na awans do finału, gwarantujący udział w European Masters – którego decydujące mecze odbędą się w Katowicach.

MAD Lions vs
19:00
Movistar Riders

Faworytem dzisiejszego półfinału wydaje się być Movistar Riders, które w fazie zasadniczej zajęło pierwsze miejsce. Nie jest to jednak faworyt zdecydowany i pewny. Trzeba przecież zwrócić uwagę na to, że w dotychczasowych starciach w sezonie letnim, w czterech meczach oba zespoły podzieliły się zwycięstwami. Dlatego, mimo bardzo dobrej postawy w fazie zasadniczej i zdecydowanej przewagi nad „Lwami”, Movistar wcale nie musi w dzisiejszym meczu wygrać. Trzeba też jednak mieć w pamięci, że w ostatnich tygodniach ekipa Cinkrofa prezentowała bardzo wysoki poziom przegrywając tylko mecz o przysłowiową pietruchę ze wczorajszym przegranym, KIYF. Z drugiej strony SelfMade wraz z kolegami, nie przekonywali nas o swoim wysokim poziomie. Co prawda w ostatnim meczu fazy zasadniczej wygrali 2:0, ale poziom ich przeciwników – ASUS ROG był zdecydowanie poniżej najlepszych zespołów. Gdy w przedostatniej kolejce zmierzyli się oni z poważniejszą ekipą – Vodafone Giants – to ulegli jej, gładko przegrywając obydwa spotkania.

Dodatkową atrakcją dzisiejszego pojedynku będzie fakt, że obaj Polacy, występujący po dwóch różnych stronach barykady, grają na tej samej pozycji – jungli. Wielce prawdopodobne jest, że to właśnie któryś z nich przesądzi o losach spotkania i zyska szanse na zaprezentowanie się przed rodzimą publicznością.

Półfinałowe starcie pomiędzy Movistar Riders a MAD Lions E.C. zostanie rozegrane w trybie do trzech zwycięstw. Start tego meczu zaplanowany został na godzinę 19:00, a transmisję możecie znaleźć na prywatnym kanale Łukasza „Leo” Mirka oraz na oficjalnym kanale LVP SuperLiga Orange.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Startują zapisy do drugiego sezonu firmowej, charytatywnej ligi Esports Business Cup

Już 29 sierpnia startują zapisy do kolejnego sezonu Esports Business Cup organizowanej przez Boosted Sp. z o.o. we współpracy z ESL Polska. Finały dru...