STS
Celaver
fot. ESL

Celaver rezygnuje z gry w pierwszym składzie Teamu DPD!

Były gracz Kiedyś Miałem Team, Teamu ROCCAT, a w ostatnim czasie Teamu DPD, czyli Paweł „Celaver” Koprianiuk postanowił tymczasowo odwiesić klawiaturę i myszkę na kołek. 24-latek po wielu latach spędzonych na polskiej scenie, w Challenger Series, a także EU LCS postanowił zakończyć swoją karierę na zespole Kurierów. Nie rozstaje się jednak na dobre z DPD – […]

Były gracz Kiedyś Miałem Team, Teamu ROCCAT, a w ostatnim czasie Teamu DPD, czyli Paweł „Celaver” Koprianiuk postanowił tymczasowo odwiesić klawiaturę i myszkę na kołek. 24-latek po wielu latach spędzonych na polskiej scenie, w Challenger Series, a także EU LCS postanowił zakończyć swoją karierę na zespole Kurierów. Nie rozstaje się jednak na dobre z DPD – będzie on pełnił rolę rezerwowego drużyny i niewykluczone, że jeszcze zobaczymy go na dolnej alei.

fot. ESL

Niestety, w życiu każdego gracza przychodzi taki moment, że trzeba zawiesić myszkę i słuchawki na kołku i poświęcić się w 100% na życiu oraz pracy. Taka jest kolej rzeczy i każdy z czasem to dostrzega. Jest mi niesamowicie smutno opuszczać chłopaków w tak ciężkim momencie, ale czas najwyższy. Nie znikam całkowicie ze sceny. Gracze i kibice zawsze będą mogli mnie gdzieś spotkać. A i z chłopakami pozostanę w ciągłym kontakcie.

Paweł „Celaver” Koprianiuk, były marksman Teamu DPD

Póki co nie ma oficjalnej informacji dotyczącej następcy Celavera w Teamie DPD. Jak wynika z umieszczonego powyżej wpisu na fanpage’u zespołu, porozumienie z nowym zawodnikiem jest już na finiszu. Nowego marksmana DPD poznamy najpóźniej w poniedziałek podczas meczu z E-Blue Digital Paradox w ramach ESL Mistrzostw Polski.

Jest to już druga zmiana w szeregach Kurierów na przestrzeni ostatnich dni. W ostatni piątek zespół ogłosił pozyskanie Miłosza „Ravena” Domagalskiego w miejsce Eryka „Musha” Kraszewskiego. Zmiana toplanera nie wystarczyła jednak, aby pokonać Illuminar Gaming i kolejny tydzień DPD zakończyło bez zwycięstwa. Na chwilę obecną z rezultatem 1-6 w starciach na Summoner’s Rift ekipa Patryka „Bolszaka” Jażdżewskiego zajmuje przedostatnią lokatę w rankingu ESL MP.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AE i bottle wspomogą TyLoo podczas eliminacji do WESG 2018

Wiemy już w jakim składzie TyLoo wystąpi podczas zbliżających się chińskich finałów WESG 2018. Czołowa azjatycka formacja po raz kolejny będzie zmuszo...