Jakiś czas temu organizacja YeaH! Gaming przeszła rebranding, prezentując swoim fanom nowe logo. Najwyraźniej włodarze z Brazylii wzięli sobie określenie "nowy start" bardzo do serca, ponieważ dziś pożegnali się ze swoim dotychczasowym składem CS:GO.

Od momentu powrotu na scenę w styczniu tego roku YeaH! nie zachwycało stabilnością. Dość powiedzieć, że z pierwotnie sformowanej drużyny ostał się tylko znany z występów dla Keyd Stars Caio "zqk" Fonseca. Pozostali gracze dołączali natomiast w kolejnych miesiącach, zaś najświeższy nabytek ekipy, Ricardo "s1" Shinji, był jej członkiem przez niespełna miesiąc. Jeżeli jednak przyjrzymy się bliżej wynikom osiąganym przez Latynosów to mimo wszystko ruch ten nie może zaskakiwać.

Początki zespołu były naprawdę niezłe, bo zqk i spółka sięgnęli m.in. po wicemistrzostwo Aorus League, a także zatriumfowali w lokalnej dywizji ESEA Open, dzięki czemu wystąpili na lanowych finałach ESEA Global Challenge. Tam YeaH! zaprezentowało się jednak bardzo słabo i krótko po powrocie z Leicester zdecydowało się na pierwszą roszadę personalną. Potem poszło już z górki, ale kolejne zmiany wcale nie poprawiły osiąganych wyników, przez co drużyna nie przebrnęła nawet przez otwarte eliminacje do londyńskiego Minora.

Ostatni skład YeaH! Gaming prezentował się następująco:

  • Caio "zqk" Fonseca
  • Bruno "shz" Martinelli
  • Caike "caike" Costa
  • Ricardo "s1" Shinji