fot. Blizzard/Robert Paul

Aż ośmiu graczy pożegnało się z Shanghai Dragons!

Za Shanghai Dragons pełen upokorzeń sezon Overwatch League, w trakcie którego chińska formacja zanotowała mało chlubną serię czterdziestu porażek z rzędu. Nie ulega wątpliwości, że taki blamaż musiał doprowadzić do rewolucji, której świadkami jesteśmy dziś.

Włodarze drużyny z Państwa Środka podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z aż ośmioma zakontraktowanymi dotychczas zawodnikami! Nie upiekło się nawet takim graczom, jak Yage „Altering” Cheng czy też Peixuan „Freefeel” Xu, którzy z reguły mieli pewne miejsce w wyjściowej szóstce i spośród całego składu zanotowali najwięcej godzin spędzonych na serwerze. Co ciekawe, w ekipie ostał się tylko jeden członek, który zostały zatrudniony przez Smoki w momencie narodzin zespołu – Weida „Diya” Lu. Ponadto spod topora uciekła dwójka Koreańczyków związanych z Dragons od lutego.

Ponadto poza składem znaleźli się Gi-hyeon „Ado” Chon, Dae-min „Daemin” Kim, Zhaoyu „Fiveking” Chen, Wenhao „Roshan” Jing, He „Sky” Junjian oraz Junjie „Xushu” Liu. Poważnemu przewietrzeniu poddano także sztab szkoleniowy, w którym obecnie znajduje się tylko pełniący rolę asystenta Yan „creed” Xiao. Z formacją z Szanghaju pożegnał się za to pierwszy trener, Jun-young „Kong” Son, oraz Jia „Nai8” Jia, który od blisko roku sprawował funkcję analityka. Na ten moment nie wiadomo kto zajmie miejsce wszystkich osób, z którymi współpraca została dziś zakończona. Należy jednak pamiętać, że przed działaczami jeszcze kilka miesięcy okienka transferowego, także czasu na uzupełnienie luk powinno być aż nadto.

W tej sytuacji skład Shanghai Dragons prezentuje się następująco:

  • 8. Lee „Fearless” Eui-Seok
  • 87. Lu „Diya” Weida
  • 96. Kim „Geguri” Se-yeon
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Snax: Każdego dnia jest coraz lepiej

Niedawno minęły dwa miesiące od momentu, gdy Janusz "Snax" Pogorzelski zamienił Virtus.pro na mousesports. W tym czasie Polak i jego nowa drużyna wyst...