fot. DreamHack/Adela Sznajder

RuStY zastąpi Hampusa w składzie Red Reserve na DH Open Montreal

Trener Red Reserve, Christian „Chrille” Lindberg, za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informację odnośnie zmiany w składzie drużyny na DreamHack Open Montreal. Były zawodnik Singularity, Alfred „RuStY” Karlsson zastąpi Hampusa „hampusa” Posera, który pełni w zespole rolę prowadzącego. Podczas imprezy w Kanadzie dowodzenie w szwedzkiej ekipie przejmie Fredrik „freddieb” Buö.

Przyczyną nieobecności hampusa są problemy zdrowotne. Co ciekawe RuStY był już częścią Red Reserve w 2017 roku, zanim organizacja zdecydowała się zakończyć współpracę ze składem znanym wcześniej jako passions. W styczniu obecnego roku 20-latek dołączył do szeregów Singularity na okres próbny, jednak już po miesiącu stał się pełnoprawnym członkiem drużyny. Niecałe dwa miesiące temu strzelec wraz z kolegami przestał reprezentować barwy Singularity, a drogi wszystkich zawodników rozeszły się. W ostatnim czasie gracz próbował swoich sił w mixach takich jak Passions czy Flow.

Red Reserve swoje zmagania w Montrealu rozpocznie od pojedynku z Teamem Kinguin. Poza Polakami ekipie przyjdzie zmierzyć się jeszcze z ENCE oraz eUnited. DreamHack Open Montreal rozpocznie się 7 września i potrwa łącznie przez trzy dni. W puli nagród turnieju widnieje kwota 100 tysięcy dolarów.

W tej sytuacji skład Red Reserve na DreamHack Open Montreal prezentuje się następująco:

  • Simon „twist” Eliasson
  • Joakim „disco doplan” Gidetun
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Alfred „RuStY” Karlsson – zmiennik
  • Christian „Chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FACEIT Major: Vega Squadron vs Team Spirit – statystyki graczy

Vega Squadron okazała się lepsza w rosyjsko-rosyjskim pojedynku podczas FACEIT Major London 2018. Igor "crush" Shevchenko i spółka mimo niekorzystnej...