STS
fot. PUBG Corp.

Tencent organizuje turniej PUBG Mobile, w puli 600 tysięcy dolarów!

Playerunknown’s Battlegrounds to nie tylko wersja na komputery osobiste czy konsole, ale także i PUBG Mobile, czyli edycja przeznaczona na urządzenia z Androidem i iOS-em. I to właśnie z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i tabletów Tencent postanowiło zorganizować PUBG Mobile Star Challenge. Zawody skierowane są do popularnych streamerów z sześciu wybranych przez organizatorów regionów – […]

Playerunknown’s Battlegrounds to nie tylko wersja na komputery osobiste czy konsole, ale także i PUBG Mobile, czyli edycja przeznaczona na urządzenia z Androidem i iOS-em. I to właśnie z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i tabletów Tencent postanowiło zorganizować PUBG Mobile Star Challenge.

Zawody skierowane są do popularnych streamerów z sześciu wybranych przez organizatorów regionów – Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy, Chin oraz Korei i Japonii. W każdym z tych miejsc rozegrane zostaną kilkustopniowe eliminacje, które pozwolą wyłonić uczestników regionalnych finałów. Te trwać będą aż cztery tygodnie, a zwycięzcy każdego z nich zapewnią sobie tytuł oficjalnego streamera danego rejonu świata oraz zgarną po 20 tysięcy dolarów. Zapisy prowadzone są pod tym adresem.

Na tym jednak nie koniec. Wyłoniona w ten sposób czołowa szóstka uda się na światowe finały PUBG Mobile Star Challenge, których data i miejsce nie są jeszcze znane. Tam nagroda będzie jeszcze bardziej okazała – triumfator otrzyma czek o wartości aż 200 tysięcy dolarów! W sumie pula nagród całego PMSC wyniesie okrągłe 600 tysięcy dolarów. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej PUBG Mobile.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liquid

FACEIT Major: Team Liquid vs Vega Squadron – statystyki graczy

Team Liquid jako pierwsza ekipa z fazy nowych pretendentów zapewniła sobie awans do kolejnego etapu FACEIT Major London 2018. Zawodnicy z Ameryki Półn...