Wystartował trzeci sezon LG Mistrzostw Polski Szkół w E-sporcie oraz HIRO Quersus Pucharu Polski w E-sporcie. Pierwsze zmagania mogliśmy przez ostatni weekend śledzić w Radomiu w miejscowym Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

W turnieju przeznaczonym dla szkół najlepszy okazał się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku, który wyprzedził placówki w Skarżysku-Kamiennej oraz Krakowie. Na tym jednak emocje się nie skończyły, bo dzień później rozegrany został także sygnowany przez HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie, w którym udział wzięło w sumie szesnaście drużyn. Po końcowy triumf sięgnęli gracze miksu CZECZENY, którzy stawali na podium już przy okazji imprez SUPER GAME e-sport w Kotelnicy Białczańskiej i Wejherowie.

W międzyczasie rozgrywane były również zawody FIFA 18, podczas którego najlepszy okazał się Igor Kobierzycki. Jedną z atrakcji całej imprezy, która pozwalała na rywalizację wszystkim zainteresowanym, był też symulator rajdowy Gran Turismo Sport sygnowanym marką TAG Heuer.

Końcowa klasyfikacja wszystkich zawodów, które odbyły się w Radomiu prezentuje się następująco:

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich w Słupsku
2. Zespoł Szkół Technicznych im. Armii Krajowej w Skarżysku-Kamiennej
3. Zespół Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie

HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie

FIFA 18 1v1

1. CZECZENY
2. Teetres Nasty Boyz
3. Wódkomacik
1. Igor Kobierzycki
2. Szymon Nowak
3. Wiktor Żurek