Zaskakującą decyzją podzielił się dziś ze swoimi kibicami Tomasz "ehxie" Tuszko. 18-letni zawodnik, który w swoim CV ma grę m.in. dla Pompa Teamu oraz Illuminar Gaming, postanowił bowiem zakończyć swoją zawodową karierę po nieudanym epizodzie z Teamem Ascent.

O Tuszcze po raz pierwszy mogliśmy szerzej usłyszeć pod koniec ubiegłego roku, gdy on i jego ówcześni koledzy z tomorrow.gg dość niespodziewanie dotarli aż do wielkiego finału Pucharu Polski Cybersport. Następnie bezskutecznie starał się o angaż w PRIDE Academy, zaś na początku 2018 roku wydawało się, że znalazł bezpieczną przystań w Pompie. W zespole tym nie wytrzymał jednak nawet miesiąca, ale bardzo szybko na jego zatrudnienie zdecydowało się Illuminar, skąd odszedł pod koniec czerwca. W międzyczasie można go też było oglądać w barwach miksowego KOPUNIO oraz x- kom teamu. Teraz jednak młody zawodnik kompletnie zatracił zapał i chęci do gry, które popchnęły go do tego bądź co bądź zaskakującego wyboru.

Hej, jest to dla mnie wyjątkowo smutny dzień. Po 4 latach grania w CSGO i osiągnięciu mniejszych czy większych sukcesów...

Posted by Tomek "exhie" Tuszko on Monday, September 10, 2018

Ostatnią drużyną w karierze exhiego był Team Ascent, z którym związał się pod koniec lipca. Dziś natomiast, jakby na odchodne, wyjawił, iż organizacja ta zalega z płatnościami zarówno w stosunku do niego samego, jak i jego dotychczasowych kolegów ze składu. Więcej na ten temat można przeczytać pod tym adresem.