STS
Robercik
fot. ESL

Kto zapewni sobie awans do play-offów? Rusza przedostatni tydzień ESL MP w LoL-a

W fazie pucharowej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends pozostały już tylko trzy wolne miejsca. O możliwość walki w play-offach wciąż walczy aż pięć formacji, z których dwie w akcji zobaczymy już dzisiaj. O kolejne punkty ligowe pierwszego dnia przedostatniego tygodnia zmagań powalczą bowiem Ravioli Ravioli oraz Adive. Czas na zasady vs […]

W fazie pucharowej 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends pozostały już tylko trzy wolne miejsca. O możliwość walki w play-offach wciąż walczy aż pięć formacji, z których dwie w akcji zobaczymy już dzisiaj. O kolejne punkty ligowe pierwszego dnia przedostatniego tygodnia zmagań powalczą bowiem Ravioli Ravioli oraz Adive.

Czas na zasady vs
19:00
Ravioli Ravioli Ravioli Ravioli

Jako pierwsi na Summoner’s Rift pojawią się reprezentanci Czasu na zasady oraz Ravioli Ravioli. W tym meczu murowanym faworytem wydaje się być druga z wymienionych ekip, która dotychczas zgromadziła dwa zwycięstwa na swoim koncie. Co prawda Ravioli w dwóch ostatnich tygodniach nie zdołało wygrać nawet jednej mapy, ale wciąż sprawia wrażenie o niebo lepszej formacji od niedoświadczonego CNZ. Zespół Patryka „Falkoma” Przybyła nie zdołał zwyciężyć chociażby jednej odsłony serii, przez co na dobre utracił już możliwość gry w play-offach. Trudno jest zatem wierzyć w to, że dziś Czas na zasady pokona reprezentantów Ravioli Ravioli.

Szata Maga vs
21:30
Adive

Następnie na wirtualnej arenie zobaczymy Szatę Maga oraz Adive. Tobiasz „Agresivoo” Ciba i jego kompani zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas fazy wstępnej European Masters, przez co możemy oczekiwać, że i tym razem nie będą mieli problemów z pokonaniem swoich rywali. Szata Maga wciąż ma szanse na bezpośredni awans do półfinałów ESL MP, dlatego też z pewnością nie pozwoli sobie na potknięcie w meczu z teoretycznie słabszą od siebie drużyną. Stojące po drugiej stronie barykady Adive nadal walczy o awans do play-offów, a w starciu z SM wcale nie jest bez szans, wszak w ubiegłym tygodniu zmusiło Illuminar Gaming do rozgrywania trzech map.

Transmisja

Wszystkie mecze ESL Mistrzostw Polski będziecie mogli obejrzeć na ESL.TV Polska oraz SPORT.TVP.PL. Dzisiejsze mecze skomentują dla Was Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski. Transmisja rozpocznie się standardowo o 19:00. Po więcej informacji, takich jak pełny harmonogram, tabela czy składy drużyn zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team SoloMid po raz pierwszy w historii nie zagra na Worldsach! Cloud9 z awansem

Stało się. Cloud9 nie dało najmniejszych szans zawodnikom Teamu SoloMid i rozgromiło ich w finale NA Regional Qualifier, pozbawiając ich tym samym moż...