STS
fot. Team Secret

Team Secret zagra na pierwszym Majorze nowego sezonu DPC

Ósma odsłona The International dobiegła końca już niemal miesiąc temu, a więc po krótkiej przerwie zawodnicy Dota 2 powoli rozpoczynają kolejny sezon zmagań. Roszady transferowe sprawiły, iż polscy fani popularnej MOBY w nadchodzących miesiącach będą mieli czym się interesować. Michał „Nisha” Jankowski zasilił bowiem szeregi jednej z drużyn ze światowej czołówki, czyli Teamu Secret. Ekipa […]

Ósma odsłona The International dobiegła końca już niemal miesiąc temu, a więc po krótkiej przerwie zawodnicy Dota 2 powoli rozpoczynają kolejny sezon zmagań. Roszady transferowe sprawiły, iż polscy fani popularnej MOBY w nadchodzących miesiącach będą mieli czym się interesować. Michał „Nisha” Jankowski zasilił bowiem szeregi jednej z drużyn ze światowej czołówki, czyli Teamu Secret. Ekipa Polaka dostała już bilet na ESL One Hamburg, a to nie koniec dobrych wiadomości. Piąty skład TI 8 dziś zapewnił sobie bowiem udział w pierwszym Majorze sezonu 2018/19, który odbędzie się w listopadzie w Kuala Lumpur.

Przypomnijmy, iż po czerwcowej aktualizacji przepisów wszyscy uczestnicy Majorów wyłaniani zostają na drodze kwalifikacji. Team Secret otrzymał bezpośrednie zaproszenie do zamkniętej części europejskich rozgrywek i wykorzystał je wyśmienicie. W fazie grupowej Nisha i spółka rozprawili się z bułgarskim madjor atendari oraz Alliance, a w meczu o awans z kwitkiem odprawili Team Liquid, czyli czwarty zespół TI 8. Formacja naszego rodaka jutro rozegra jeszcze dwa pojedynki, ale ich stawką będzie tylko i wyłącznie rozstawienie.

Kuala Lumpur Major odbędzie się między 9 a 18 listopada w stolicy Malezji. W puli nagród tych zawodów znajdzie się okrągły milion dolarów oraz piętnaście tysięcy punktów DPC. W Azji w akcji obserwować będziemy mogli łącznie szesnaście drużyn.

Tak na ten moment prezentuje się lista uczestników organizowanego głównie przez PGL Majora:

Team Secret Alliance Virtus.pro ferzee
PSG.LGD Vici Gaming paiN X paiN Gaming
Team Aster
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szata Maga i iHG przed ostatnią szansą na awans do play-offów EU Masters

Przed nami czwarty i zarazem ostatni dzień fazy grupowej European Masters 2018 Summer. Dziś czekają nas decydujące spotkania, po których najprawdopodo...