fot. DreamHack/Adela Sznajder

Heroic kolejnym potwierdzonym uczestnikiem Toyota Master Bangkok

Lista drużyn, które wystąpią na Toyota Master Bangkok z pulą nagród o wysokości 100 tysięcy dolarów, powoli się zapełnia. Dziś organizatorzy ujawnili bowiem, iż trzecie bezpośrednie zaproszenie na azjatyckie zawody powędrowało do rąk Heroic.

Duńsko-szwedzka piątka na początku jesiennego sezonu zmagań zaprezentowała się z bardzo dobrej strony podczas DreamHack Masters Stockholm. Skład Adama „friberga” Friberga pokonał bowiem Fnatic oraz OpTic Gaming i dopiero w ćwierćfinale uznał wyższość Ninjas in Pyjamas. Tydzień później nastroje w skandynawskiej formacji musiały się jednak gwałtownie pogorszyć, bowiem podopieczni Niko „naSu” Kovanena bez zwycięstwa odpadli z DreamHack Open Montreal. Pomimo wpadki w Kanadzie Heroic zajmuje obecnie przyzwoitą 17. lokatę w rankingu HLTV i już w przyszły weekend stanie przed szansą poprawienia swojej pozycji. Andreas „MODDII” Fridh i spółka pojawią się bowiem w Gdyni na Games Clash Masters.

Toyota Master Bangkok 2018 odbędzie się między 21 a 25 listopada. W rywalizacji udział weźmie łącznie dziesięć ekip, z czego sześć z nich przepustkę do stolicy Tajlandii wywalczyć będzie musiało w regionalnych kwalifikacjach.

Tak na ten moment wygląda lista uczestników tajlandzkich rozgrywek:

Renegades TyLoo Heroic
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro uzupełnia sekcję Fortnite

Virtus.pro ogłosiło pozyskanie dwóch nowych zawodników do swojej sekcji Fortnite. Tym samym dywizja rosyjskiej organizacji liczy sobie aktualnie czter...

>