Rozłam w TrainHard. „Nie chcę mieć nic wspólnego z polską sceną Rainbow Six”

Za nami dopiero dwie kolejki Challenger League, a już teraz wiemy, że TrainHard eSport nie dokończy rozgrywek w dotychczasowym składzie. Polską formację opuściło dziś bowiem aż dwóch zawodników – Kacper „Gustavo” Kubiak oraz Michał „eMc” Stankiewicz.

Zawodnicy znad Wisły trafili pod skrzydła francuskiej organizacji w sierpniu tego roku, wcześniej notując średnio udaną przygodę z Teamem Ascent. Wsparcie nowego pracodawcy miało zapewnić im stabilizację oraz spokój niezbędny, by choćby włączyć się do walki o awans do Pro Ligi. Wygląda jednak, że nie będzie o to łatwo, tym bardziej, że drużynę najwyraźniej trawił problemy wewnętrzne. Jeden z byłych już członków formacji, eMc, napisał wprost, że problemem był Oskar „Magic” Skowronek, który, jego zdaniem, jest w stanie rozwalić każdy skład od środka.

Na ten moment nie wiadomo kto zajmie miejsce Kubiaka i Stankiewicza. Ekipa TrainHard nie ma jednak zbyt wiele czasu na znalezienie zastępstwa, bo już w najbliższy poniedziałek czekają ją kolejne pojedynki w na zapleczu Pro Ligi. I to pojedynki nie byle jakie, bo naprzeciwko Polaków staną znajdujące się w czubie tabeli ENCE eSports oraz EnD Gaming.

W tej sytuacji skład TrainHard eSport prezentuje się następująco:

  • Dariusz „Derius” Sokołowski
  • Norbert „Deep” Świątek
  • Oskar „Magic” Skowronek
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram 8. sezonu ESL Pro League

Po dłuższej przerwie ESL Pro League powraca do nas wraz z ósmym sezonem. W elitarnych rozgrywkach zobaczymy tym razem aż sześciu Polaków – mowa tutaj...