Mimo niedawnego zwycięstwa podczas DreamHack Masters Stockholm 2018 w North szykują się poważne zmiany. A tak przynajmniej twierdzi Jarek "DeKay" Lewsi, który poinformował dziś, że w związku z kompletnie rozczarowującym występem na FACEIT Major London 2018 z ekipą pożegna się aż dwóch graczy.

Jednym z nich ma być Mathias "MSL" Lauridsen, czyli zawodnik, który znajduje się w organizacji od początku jej istnienia. 23-latek to wieloletni prowadzący drużyny, pod wodzą którego Duńczycy kilkukrotnie docierali do strefy medalowej międzynarodowych imprez. Drugim niechcianym ma być natomiast Nikolaj "niko" Kristensen – młody gracz został na początku sierpnia wypożyczony z Heroic, ale kompletnie nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Ciekawie robi się jeśli spojrzymy na potencjalnych następców wyżej wspomnianej dwójki. Nowym liderem zespołu miałby bowiem zostać Casper "cadiaN" Møller, który ostatnie dwa lata spędził za oceanem jako reprezentant Rogue. Z kolei w miejsce Kristensena przybyć miałby Nicklas "gade" Gade, który obecnie związany jest z OpTic Gaming. Należy jednak pamiętać, że do formacji tej jest on tylko wypożyczony i w każdej chwili North może ściągnąć go z powrotem. Co też, jeśli wierzyć informacjom, ma zresztą zamiar zrobić.

Jeśli powyższe plotki potwierdzą się, skład North będzie prezentować się następująco:

  • Philip „aizy” Aistrup
  • Valdemar „valde” Bjørn Vangså
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Casper "cadiaN" Møller
  • Nicklas "gade" Gade
  • Alexander „ave” Holdt – trener