STS
Ultraliga
fot. Ultraliga

Poznaliśmy finalny skład Akademii Ultraligi

Dziś ogłoszono ostateczną piątkę graczy, dwóch zmienników oraz trenera, którzy będą tworzyć Akademię Ultraligi. Za całością projektu stoją dwaj najbardziej rozpoznawalni trenerzy na polskiej scenie, Adrian „hatchy” Widera oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Gdy pod koniec sierpnia Adrian „hatchy” Widera zapowiedział, że rozpocznie kolejną edycję swojej akademii, mało kto przypuszczał, że do projektu włączy się również Fryderyk „Veggie” Kozioł. Mimo że obaj trenerzy są najbardziej rozpoznawalnymi osobami pełniącymi tę funkcję w naszym kraju, to wokół nich wykreowana została aura rywalizacji. W końcu jednak ogłoszono, że zarówno hatchy, jak i Veggie, będą tworzyć Akademię Ultraligi, która brać będzie udział w nowych rozgrywkach ligowych.

Z zapisanych osób wyłoniono ostatecznie ośmiu trenerów oraz czterdziestu zawodników, którzy dzięki draftowi uformowali osiem zespołów. Rywalizacja w turniejach miała pokazać, kto najbardziej zasługuje na dostanie się do finalnego składu. Ostatecznie zdecydowano się wybrać graczy, którzy najlepiej zaprezentowali się w trakcie obu etapów. Jak prezentuje się skład zespołu?

Akademia Ultraligi

Rafał „Bubnik2” Styczyński
Łukasz „Curator” Kustosz
Bartek „Fresskowy” Przewoźnik
Damian „Lucker” Konefał
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak
Adrian „Zetural” Dziadkowiec
Zmiennicy:
Sebastian „Color” Czyżyk
Radek „Shadow US” Walkowiak

Akademia Ultraligi już wkrótce zadebiutuje w oficjalnym spotkaniu, gdyż zobaczymy ją w akcji podczas rozgrywek ligowych, które wystartować mają już 1 października. Oprócz transmisji w internecie, dostępna ma być także relacja w kanale telewizyjnym Polsat Games.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Woolite

Pora na rozstrzygnięcia ESL MP w LoL-a. Dzisiaj mecze z udziałem czołowej czwórki

Sześć tygodni zmagań najlepszych polskich drużyn w League of Legends za nami. Przed startem siódmej, ostatniej kolejki znamy już wszystkich uczestnikó...