mousesports Snax
fot. Turner Sports/ELEAGUE

mousesports uzupełnia grono uczestników StarSeries i-League S6

Organizatorzy StarSeries i-League S6 mogą już spać spokojnie, gdyż lista uczestników ich październikowych zawodów znów jest kompletna. Drugą z luk powstałych po wycofaniu się Fnatic oraz Ninjas in Pyjamas wypełni bowiem mousesports z Januszem „Snaxem” Pogorzelskim w składzie.

Zespół Polaka ma za sobą pracowity początek jesiennego sezonu zmagań. Myszy dotarły bowiem aż do półfinału DreamHack Masters Stockholm, ale nie spełniły pokładanych w nich nadziei na wczoraj zakończonym FACEIT Majorze. Snax i spółka bez żadnego zwycięstwa pożegnali się z rywalizacją w Londynie i nie mogą być pewni występu na IEM Katowice. Szansą do rehabilitacji dla podopiecznych Sergeya „lmbt” Bezhanova będzie ESL One New York, które rozpocznie się już w środę. Pierwszym rywalem europejskiej formacji będzie Fnatic.

Kolejnym turniejem lanowym, na którym zobaczymy mousesports, będą właśnie rozgrywki za naszą wschodnią granicą. Nie da się ukryć, iż do Kijowa przyjadą drużyny głównie z drugiego szeregu, co stawia piątą ekipę rankingu HLTV w roli poważnych kandydatów do tytułu.

Tak prezentuje się pełna lista uczestników trzeciej tegorocznej odsłony StarSeries:

BIG compLexity Gaming CyberZen ENCE eSports
Fragsters Gambit Esports HellRaisers The Imperial
mousesports North NRG Esports OpTic Gaming
Renegades Sprout Esports TyLoo Vega Squadron

StarSeries i-League Season 6 odbędzie się między 7 a 14 października. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 300 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy wielkiego finału zgarną 125 tysięcy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Saves i Kendrew dołączają do TrainHard eSport

Po trzech dniach TrainHard eSport ponownie może pochwalić się pełnym składem. Najlepsza w Polsce drużyna Rainbow Six: Siege musiała niedawno zmierzyć...