Przed nami trzecia kolejka Challenger League i debiut nowego składu TrainHard

Już dziś rozegrana zostanie trzecia seria spotkań ósmego sezonu Challenger League. Będzie to seria szczególna, bo właśnie w niej dane nam będzie po raz pierwszy zobaczyć w akcji odświeżony skład polskiego TrainHard eSport, które kontynuuje walkę o awans do Pro Ligi.

Po raz pierwszy pod banderą zespołu wystąpią nowo pozyskani Szymon „Saves” Kamieniak oraz Luke „Kendrew” Kendrew i trzeba przyznać, że już na starcie czeka ich piekielnie trudne zadanie. Formacja znad Wisły poniedziałkowy wieczór rozpocznie bowiem od pojedynku z liderującym ENCE eSports, które nie doznało jeszcze goryczy porażki, zaś później naprzeciwko niej stanie także zajmujące obecnie czwartą lokatę EnD Gaming.

Absolutnym hitem będzie jednak spotkanie wspomnianego już ENCE z Teamem Empire. Oba zespoły wygrały wszystkie swoje dotychczasowe mecze, przez co szły ze sobą łeb w łeb, ale teraz jedna z nich będzie miała niepowtarzalną okazję, by odskoczyć swojemu rywalowi. W przypadku Empire nie będzie to jedyna dzisiejsza potyczka – skład z Europy Wschodniej wcześniej zmierzy się również z Włochami z EnD.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

17 września
19:00 TrainHard eSport vs ENCE eSports BO1
19:00 Team Empire vs EnD Gaming BO1
20:00 T3H eSports vs DeathroW BO1
20:00 Overtime eSport vs Team 3DMAX BO1
21:00 Team Empire vs ENCE eSports BO1
21:00 TrainHard eSport vs EnD Gaming BO1
22:00 Overtime eSport vs DeathroW BO1
22:00 T3H eSports vs Team 3DMAX BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Samo Challenger League potrwa do 29 października – to właśnie wtedy poznamy triumfatorów rozgrywek, którzy uzyskają bezpośredni awans do Pro League, oraz zespół z drugiego miejsca, który będzie miał szansę powalczyć o ten awans w barażach.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
mousesports Snax

mousesports uzupełnia grono uczestników StarSeries i-League S6

Organizatorzy StarSeries i-League S6 mogą już spać spokojnie, gdyż lista uczestników ich październikowych zawodów znów jest kompletna. Drugą z luk pow...