Trzy miesiące temu Team EnVyUs m.in. z uwagi na stałe pogarszanie się wyników swojego francuskiego składu, postanowił na jakiś czas wycofać się ze sceny CS:GO. Możliwe jednak, że przerwa ta dobiegnie już niedługo końca, bowiem według nieoficjalnych informacji włodarze organizacji formują właśnie nową, północnoamerykańską drużynę.

Jak twierdzi Jarek "DeKay" Lewis pod skrzydła EnVy miałby trafić złożony z trzech zawodników rdzeń ekipy należącej wcześniej do Splyce. Kory "SEMPHIS" Friesen, Steve "reltuC" Cutler i Tayler "Drone" Johnson, bo o nich tu mowa, mają w swoich rękach potężny atut, jakim bez wątpienia jest miejsce w nadchodzącym sezonie ESL Pro League. Co ciekawe, mimo to SEMPHIS i spółka już od pięciu miesięcy nie potrafią znaleźć dla siebie nowego pracodawcy, przez co samodzielnie musieli oni sfinansować swój wyjazd na majowe baraże Pro Ligi w Leicester.

Zgodnie z doniesieniami DeKaya do wyżej wymienionej trójki dołączyć miałby także Josh "jdm64" Marzano, który od czerwca pozostaje bezrobotny. Po raz ostatni w oficjalnym spotkaniu wystąpił on jednak jeszcze na początku lutego przy okazji eliminacji do StarLadder i-League StarSeries Season 4, by po kilku dniach wylądować na ławce rezerwowych. W minionych miesiącach łączono go co prawda z transferem do Cloud9, ale koniec końców nic z tych przenosin nie wyszło. Nadal niejasne pozostaje natomiast kto w nowo powstałym składzie miałby przejąć ostatni wolny fotel.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu EnVyUs będzie prezentować się następująco:

  • Tayler "Drone" Johnson
  • Kory "SEMPHIS" Friesen
  • Steve "reltuC" Cutler
  • Josh "jdm64" Marzano