STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Team Liquid wystąpi na EPICENTER

FACEIT Major niewątpliwie wpłynął na decyzje organizatorów dotyczące zaproszeń na ich turnieje. Półfinalista brytyjskich rozgrywek – Team Liquid – otrzymał bowiem bezpośrednią przepustkę na EPICENTER 2018. Północnoamerykańska formacja po wakacjach pojawiła się tylko na zawodach przeprowadzonych w Londynie. Podopieczni Wiltona „zewsa” Prado w świetnym stylu przebrnęli przez dwa pierwsze etapy rywalizacji, a pierwszą i jedyną […]

FACEIT Major niewątpliwie wpłynął na decyzje organizatorów dotyczące zaproszeń na ich turnieje. Półfinalista brytyjskich rozgrywek – Team Liquid – otrzymał bowiem bezpośrednią przepustkę na EPICENTER 2018.

Północnoamerykańska formacja po wakacjach pojawiła się tylko na zawodach przeprowadzonych w Londynie. Podopieczni Wiltona „zewsa” Prado w świetnym stylu przebrnęli przez dwa pierwsze etapy rywalizacji, a pierwszą i jedyną porażkę ponieśli dopiero w półfinałowej batalii z późniejszym triumfatorem Majora, czyli Astralis. Drużyna Keitha „NAF-a” Markovica zajmuje obecnie trzecią lokatę w rankingu HLTV, a już jutro rozpocznie zmagania w ramach ESL One New York. Przed przyjazdem do Rosji piątka zza oceanu zainauguruje także kolejne sezony prestiżowych lig – ESL Pro League oraz Esports Championship Series.

Tak na ten moment prezentuje się lista potwierdzonych uczestników rosyjskich zawodów:

Astralis FaZe Clan Natus Vincere Team Liquid

EPICENTER 2018 odbędzie się między 23 a 28 października w Moskwie. W imprezie z pulą nagród o wysokości 300 tysięcy dolarów udział weźmie łącznie osiem ekip.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy harmonogram finałów European Masters

Już tylko cztery dni dzielą nas od finałów European Masters. W najbliższą sobotę i niedzielę cztery najlepsze formacje powalczą o tytuł mistrza drugie...