STS
ESL Mistrzostwa Polski
fot. ESL

Przedstawiamy terminarz ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends

Wczoraj końca dobiegła faza grupowa 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Tym samym poznaliśmy ostateczny wygląd tabeli, a razem z nim drabinkę fazy pucharowej najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a na polskiej scenie. Kolejnym etapem zawodów będą ćwierćfinały, w których udział wezmą formacje z miejsc od 3. do 6. Dzisiaj prezentujemy harmonogram pierwszej rundy […]

Wczoraj końca dobiegła faza grupowa 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Tym samym poznaliśmy ostateczny wygląd tabeli, a razem z nim drabinkę fazy pucharowej najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a na polskiej scenie. Kolejnym etapem zawodów będą ćwierćfinały, w których udział wezmą formacje z miejsc od 3. do 6. Dzisiaj prezentujemy harmonogram pierwszej rundy play-offów ESL MP.

Walka o ostatnie dwa miejsca w półfinałach rozegra się w dniach 4-5 października, czyli za tydzień w czwartek i piątek. Jako pierwsze bój stoczą dwie formacje ze środka tabeli, czyli Team DPD oraz Adive. W piątek 5 października poznamy ostatniego półfinalistę ESL MP, którego wyłoni starcie Szaty Maga z Ravioli Ravioli. Po tym meczu poznamy pary, w jakich czołowa czwórka powalczy o wielki finał zawodów.

Tak prezentuje się harmonogram ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends:

Czwartek, 4 października
19:00 Team DPD vs Adive Bo5
Piątek, 5 października
19:00 Szata Maga vs Ravioli Ravioli Bo5

Finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski odbędą się podczas Poznań Game Arena. W stolicy Wielkopolski zostaną rozegrane półfinały oraz wielki finał ESL MP. Po więcej informacji dotyczących rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
UNiVeRsE

Forward Gaming kolejną drużyną zaproszoną na ESL One Hamburg

Organizatorzy ESL One Hamburg 2018 ogłosili kolejną drużynę, która weźmie udział w walce o nagrody z puli 300 tysięcy dolarów. Po takich formacjach ja...