fot. ESL/Jakub Patrowicz

Nowa organizacja wkracza na scenę LoL-a. W składzie m.in. Matislaw i Raxxo?

Zmiany na polskiej scenie League of Legends nie są żadną nowością, ale rzadko kiedy zdarzają się tak obiecujące projekty jak ten, o którym plotki pojawiły się dzisiaj w mediach społecznościowych. R6T, czyli zupełnie nowa organizacja, opublikowała dziś swego rodzaju rebus zapowiadający swoją drużynę LoL-a, której skład zapowiada się naprawdę solidnie.

Jeżeli wszystkie doniesienia okażą się być prawdziwe, to w zespole zobaczymy zawodników, którzy nie tak dawno temu próbowali swoich sił w kwalifikacjach do Polskiej Ligi Esportowej w sklejce pod nazwą Borowiki. Skład ten prezentuje się imponująco na papierze, bowiem znaleźli się w nim weterani nie tylko krajowych, ale i zagranicznych rozgrywek. Do zmagań na polskiej scenie mają wrócić tacy gracze jak: Krzysztof „Kackos” Kubziakowski, Bartosz „Ippon” Dzikowski czy też Oskar „Raxxo” Bazydło. Do tej trójki rzekomo dołączyć ma także występujący aktualnie w składzie Teamu DPD Konrad „itzRenifer” Potępa, a także Mateusz „Matislaw” Zagórski, który w ostatnich miesiącach pozostawał bez zatrudnienia.

Jeśli wierzyć pojawiającym się plotkom skład R6T poprowadzić ma znany komentator profesjonalnych rozgrywek LoL-a, Michał „Avahir” Kudliński. Na ten moment nie wiemy jednak, kiedy zobaczymy tę ekipę w akcji. Możemy jednak śmiało założyć, że będzie ona uczestniczyła w nadchodzącej wielkimi krokami Ultralidze. Skład R6T najprawdopodobniej będzie prezentował się następująco:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Bartosz „Ippon” Dzikowski
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Konrad „itzRenifer” Potępa
Oskar „Raxxo” Bazydło
Michał „Avahir” Kudliński
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W 2015 roku rain mógł trafić do Liquid

W tym roku FaZe Clan notuje całkiem przyzwoite wyniki i to mimo faktu, że przez kilka miesięcy borykał się z problemami kadrowymi. Wszystko z powodu O...