STS
Dzondzy_Ascent
fot. ESL/Kelly Kline

Znamy skład LoL-a Wisły Płock. W szeregach aż czterech graczy Teamu DPD

Organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej zaprezentowali dziś składy drużyn, jakie powalczą w kwalifikacjach do czwartego sezonu rozgrywek League of Legends. Wraz z ich ujawnieniem poznaliśmy dywizję LoL-a w Wiśle Płock, która pod koniec sierpnia rozpoczęła poszukiwania graczy do drużyny najbardziej popularnej MOBY. Co ciekawe, aż czterech zawodników możemy kojarzyć z występów pod banderą Teamu DPD. Jedyną […]

Organizatorzy Polskiej Ligi Esportowej zaprezentowali dziś składy drużyn, jakie powalczą w kwalifikacjach do czwartego sezonu rozgrywek League of Legends. Wraz z ich ujawnieniem poznaliśmy dywizję LoL-a w Wiśle Płock, która pod koniec sierpnia rozpoczęła poszukiwania graczy do drużyny najbardziej popularnej MOBY. Co ciekawe, aż czterech zawodników możemy kojarzyć z występów pod banderą Teamu DPD.

Jedyną zmianą, jaką możemy dostrzec między składem Kurierów a dywizją LoL-a Nafciarzy jest marksman. Miejsce Konrada „itzRenifera” Potępy zajął Dominik „Aven” Stępień. Pozostała czwórka jest dokładnie taka sama – barwy Wisły Płock oprócz Avena reprezentować będą Miłosz „Raven” Domagalski, Patryk „Bolszak” Jażdżewski, Marcin „bucu” Świech oraz Bartłomiej „Dzondzy” Królak.

Skład Wisły Płock prezentuje się następująco:

Miłosz „Raven” Domagalski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Marcin „bucu” Świech
Dominik „Aven” Stępień
Bartłomiej „Dzondzy” Królak

Sytuacja jednak nie jest tak klarowna, jak mogłoby się wydawać. Wczoraj Team DPD poinformował na swoim fanpage’u, że mecz z Czasem na zasady w ramach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski był ostatnim w historii drużyny. Czy to oznacza rebranding Kurierów na Nafciarzy? Na razie pewnym jest tylko, że Wisła Płock pojawi się wśród drużyn walczących o miejsce w PLE. Warto jednak pamiętać, że Team DPD zakwalifikowało się do ćwierćfinałów ESL MP. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy w fazie pucharowej tych zawodów zobaczymy właśnie DPD, czy też drużynę z Płocka.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kinguin roztrwania ogromną przewagę i zalicza porażkę z OpTic w ESEA MDL

Team Kinguin z dwiema wygranymi w ramach ESEA Moutain Dew League przewodził tabeli. W środowe popołudnie graczom tej formacji przyszło zmierzyć się z...