fot. ESL/Kelly Kline

Pr0phie zamienia Ghost na Cloud9

Tydzień po zakończeniu OGA PUBG PIT Invitational włodarze Cloud9 postanowili delikatnie odświeżyć skład swojej dywizji PlayerUnknown’s Battlegorunds. W związku z tym do zespołu dołączył Magno „Pr0phie” Ramos, który zajął miejsce przesuniętego na ławkę Viktora „Staba” Blæsbjerga.

Przez ostatni rok Pr0phie związany był z Ghost Gaming, z którym w marcu tego roku sięgnął po triumf w PGL-PUBG Spring Invitational 2018. W marcu tego roku polscy kibice mogli także zobaczyć go w akcji przy okazji PUBG Invitational at IEM Katowice. – Posiadane przez Pr0phiego umiejętności będą idealnie pasować do naszej drużyny i jesteśmy podekscytowani na myśl o tym, co możemy wspólnie osiągnąć. Witamy w rodzinie C9! – przywitał swojego nowego podopiecznego właściciel Cloud9, Jack Etienne.

W związku z transferem Ramosa jeden z dotychczasowych reprezentantów ekipy musiał zostać odsunięty od składu. Padło na Staba, który był związany z formacją od czerwca tego roku, ale nie osiągnął z nią większych sukcesów. Wyjątkiem jest tylko Hong Kong PUBG World Invitational, gdzie wraz z byłymi już kolegami zajął pierwsze miejsce – w pozostałych wypadkach wyniki nie były już tak dobre. Na ten moment nie wiadomo jaka będzie jego dalsza przyszłość na scenie PUBG.

W tej sytuacji skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Mehmood Amin „Moody” Askar
  • Thierry „Kaymind” Kaltenback
  • Benjamin „Nerf” Wheeler
  • Magno „Pr0phie” Ramos
  • Viktor „Stab” Blæsbjerg – rezerwowy
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Esportowcy w Turcji traktowani na równi ze sportowcami

Turecka Federacja Esportu opublikowała nowe uregulowania, które dotyczą takich kwestii, jak m.in. licencje graczy czy też sprawy transferowe. Tym samy...