fot. Blizzard/Robert Paul

Danye wśród najlepszych graczy paryskich eliminacji do Overwatch World Cup spoza OWL

Oficjalna strona Overwatch League wytypowała siedmiu graczy, którzy podczas paryskich eliminacji do Overwatch World Cup 2018 w największym stopniu zwrócili na siebie uwagę, a którzy na co dzień nie występują w OWL. Warto więc wspomnieć, że w gronie tym znalazło się również miejsce dla jednego z reprezentantów Polski.

Wyróżniony w ten sposób został Karol „Danye” Szcześniak, który nie miał jeszcze okazji występować na szczeblu wyższym niż Overwatch Contenders, a i tam jego drużyny nie radziły sobie specjalnie dobrze. Również z Biało-czerwonymi nie osiągnął najmniejszych nawet sukcesów, bo Polacy z kwalifikacji do OWWC odpadli z kompletem porażek na koncie. Nie przeszkodziło to jednak samemu Szcześniakowi w godnym zaprezentowaniu swojej osoby. Na oficjalnej stronie Overwatch League opisano go w taki sposób:

Niezależnie od tego, czy nazwiecie go Danye, Karol, or Deezy, gra tego zawodnika pełniącego rolę DPS-a spotkała się w Paryżu z entuzjastycznymi opiniami. Jego wszechstronność pozwoliła mu świetnie grać głównymi bohaterami, takimi jak Genji, oraz błyszczeć przy zastosowaniu nieco niszowych postaci, jak McCree. Jako McCree Danye raz po raz prezentował swoją świetną celność i kilkukrotnie pomógł on Polsce dotrzeć do piątej, dogrywkowej mapy.

Poza Danye na stronie OWL wspomniano również o takich zawodnikach, jak Christopher „ChrisTFer” Graham, Steven „Kodak” Rosenberger, Jeffrey „Vizility” de Vries, Marco „HearThBeaT” Soffia, Herman „Nesh” Kobrin oraz Benjamin „BenBest” Dieulafait. Krótki opis każdego gracza w języku angielskim znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dota 2 Liquid

Znamy komplet uczestników CORSAIR DreamLeague Season 10

Wczoraj zakończyły się ostatnie turnieje kwalifikacyjne do pierwszego Minora w sezonie 2018/2019 Dota Pro Circuit – CORSAIR DreamLeague Season 10. Tym...