STS
Bl3kitny
fot. Blizzard/Carlton Beener

Walka Leftovers o BlizzCon na ostatniej prostej. Dziś decydujący mecz z Fnatic

Już dzisiaj zostanie rozegrany ostatni mecz sezonu 2018 europejskich rozgrywek Heroes of the Storm Global Championship. O godzinie 20:00 rozpocznie się wielki finał, którego zwycięzca będzie reprezentował Stary Kontynent podczas globalnych finałów HGC. O ostatni slot Europy w rozgrywanych na BlizzConie HGC Finals powalczą Fnatic oraz ekipa czterech Polaków – Leftovers.

Fnatic Fnatic vs
20:00
Leftovers Leftovers

Zespół pod przewodnictwem Maksyma „Mopsio” Szczypy podczas Phase #2 zaprezentował się zdecydowanie powyżej oczekiwań. Mimo trzech porażek w pierwszych pięciu tygodniach, po Western Clash, w którym nota bene Leftovers zajęło drugie miejsce, Arkadiusz „Blekitny” Czarnecki i spółka tylko dwa razy musieli uznać wyższość rywali. W efekcie wyprzedzili Method, ale i tak zajęli czwarte miejsce, podobnie jak po pierwszej połowie. A w zestawieniu wyprzedziło ich… właśnie Fnatic.

Ekipa Filipa „SmXa” Liljeströma podczas drugiej połowy Phase #2 przegrała tylko jedną potyczkę – z liderem zestawienia, Teamem Dignitas. Z rezultatem 6-1 z piątego miejsca awansowało na trzecie dzięki lepszemu bilansowi map niż Leftovers. Dzięki temu to Fnatic było najlepiej rozstawione w drabince play-offów i bez dwóch zdań zasługuje na to miejsce. Przed polsko-słoweńską ekipą nie lada wyzwanie, ale z pewnością jest w stanie sięgnąć po zwycięstwo – zwłaszcza mając w pamięci wczorajszą pewną wygraną z Method.

Spotkanie to będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale Blizzarda. Mecz o awans na BlizzCon zostanie rozegrany w formacie Bo5. Po więcej informacji dotyczących europejskich rozgrywek zapraszamy na stronę internetową HGC oraz na Liquipedię.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

USTILO po ponad dwóch latach opuszcza Renegades!

Niespodziewane wieści płyną do nas z obozu Renegades. Północnoamerykańska organizacja ogłosiła bowiem, że po ponad dwóch latach współpracy jej szeregi...