fot. Blizzard

Halloweenowa Groza powróci do Overwatch już 9 października

Od dłuższego czasu Blizzard nie zaskakuje i rok rocznie serwuje nam w Overwatch dokładnie te same wydarzenia sezonowe. Nie inaczej jest i tym razem – amerykański deweloper ogłosił bowiem, że już na początku października w jego hitowej strzelance ponownie zagości Halloween.

Cały event rusza 9 października i potrwa aż do końca miesiąca. Na ten moment nie wiadomo co konkretnie nam przyniesie, ale patrząc wstecz można stwierdzić, iż do gry na pewno powrócą skrótki i inne elementy graficzne publikowane w poprzednich latach. Możliwe także, że ponownie dane nam będzie zagrać w tryb znany jako „Zemsta doktora Złomensztajna”, podczas którego gracze mierzą się z przeciwnikami sterowanymi przez komputer. Więcej szczegółów otrzymamy zapewne dopiero na krótko przed startem wydarzenia.

Będzie to już piąte w tym roku sezonowe wydarzenie w Overwatch. Wcześniej twórcy publikowali już takie eventy, jak Nowy Rok Księżycowy, Archiwa, Rocznia oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

twist zajmie we Fnatic miejsce flushy?

Od tygodnia skład Fnatic pozostaje zdekompletowany. Wszystko z powodu rozstania z Robinem "flushą" Rönnquistem, który postanowił kontynuować swoją kar...