Trwa walka TrainHard o awans do Pro League, dziś kolejne dwa mecze

Przed nami kolejna, czwarta już seria spotkań ósmego sezonu Challenger League. Jednocześnie będzie to także kolejna okazja, by zobaczyć w akcji jedyną polską formację na zapleczu Pro Ligi, TrainHard eSpor, która na ten moment zajmuje miejsce premiowane awansem do play-offów.

Dziś jednak polsko-brytyjski skład może mieć spory problem z powiększeniem swojego dorobku punktowego. Wszystko dlatego, że naprzeciwko Oskara „Magica” Skowronka i spółki staną liderzy rozgrywek z Teamu Empire, którzy dotychczas doznali tylko jednej porażki. Niemniej potem powinno być już nieco łatwiej, gdyż rywalem TrainHard będzie Overtime eSport, złożona m.in. z trzech Francuzów ekipa, która znajduje się na przedostatniej lokacie.

A skoro już o Empire wspomnieliśmy to warto dodać, że Artur „ShepparD” Ipatov wraz z kolegami zmierz się z nieco odmienionym T3H Esports, które kilkanaście dni temu zatrudniło aż dwóch nowych graczy. Z kolei ENCE eSports, czyli największy jak na razie przeciwnik TE, zagra z odpowiednio trzecią i czwartą drużyną tabeli Challenger League, czyli z EnD Gaming i Teamem 3DMAX. Podopieczni fińskiej organizacji będą oczywiście faworytami, ale nie można wykluczyć, że powinie im się noga.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

1 października
19:00 ENCE eSports vs EnD Gaming BO1
19:00 DeathroW vs Team 3DMAX BO1
20:00 T3H eSports vs Overtime eSport BO1
20:00 TrainHard eSport vs Team Empire BO1
21:00 EnD Gaming vs DeathroW BO1
21:00 ENCE eSports vs Team 3DMAX BO1
22:00 TrainHard eSport vs Overtime eSport BO1
22:00 Team Empire vs T3H eSports BO1

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można za pośrednictwem ESL.TV Polska. Samo Challenger League potrwa do 29 października – to właśnie wtedy poznamy triumfatorów rozgrywek, którzy uzyskają bezpośredni awans do Pro League, oraz zespół z drugiego miejsca, który będzie miał szansę powalczyć o ten awans w barażach.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Halloweenowa Groza powróci do Overwatch już 9 października

Od dłuższego czasu Blizzard nie zaskakuje i rok rocznie serwuje nam w Overwatch dokładnie te same wydarzenia sezonowe. Nie inaczej jest i tym razem –...