STS
fot. rsixteam.pl/esport/

Oficjalnie: R-SIXTEAM zakontraktował skład Matislawa

Kilka dni temu wszyscy entuzjaści polskiego League of Legends głowili się nad zagadką opublikowaną przez R-SIXTEAM. Nowo utworzona organizacja w końcu postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i oficjalnie zaprezentować swój skład LoL-a, który już niebawem rozpocznie zmagania w Ultralidze.

W R-SIXTEAM ostatecznie znaleźli się zawodnicy, którzy zaledwie parę tygodni temu bezskutecznie próbowali awansować do czwartego sezonu Polskiej Ligi Esportowej jeszcze pod nazwą Borowiki. Mimo nieudanych kwalifikacji ekipa ta zapowiada się całkiem dobrze, zwłaszcza jeśli spojrzymy na osiągnięcia każdego z zawodników z osobna. Do niedawna trójka reprezentantów R6T – Krzysztof „Kackos” Kubziakowski, Bartosz „Ippon” Dzikowski oraz Oskar „Raxxo” Bazydło – występowała głównie poza granicami naszego kraju. Pozostali gracze to z kolei weterani polskiej sceny League of Legends. Mateusz „Matislaw” Zagórski znany jest głównie z występów w Pompa Teamie, natomiast Konrad „itzRenifer” Potępa był członkiem takich zespołów jak Zaprzęg czy chociażby Team DPD.

Pieczę nad formacją sprawować będzie znany komentator, Michał „Avahir” Kudliński. Szkoleniowiec R6T wzbraniał się od powrotu do trenowania, ale zachęcony ogromnym potencjałem drużyny zgodził się podjąć tego wyzwania – Co prawda moja współpraca z R6T dopiero się rozpoczęła, muszę jednak przyznać, że już teraz jestem niezwykle zadowolony. Przez ostatni okres dystansowałem się od pomysłu powrotu do trenowania, ale przedstawiona mi wizja oraz skala nadchodzących wyzwań zmotywowała mnie do działania. Wierzę, że jest miejsce w esporcie dla R6T i patrząc na pierwsze ruchy transferowe, spodziewam się licznych sukcesów – wyjawia Kudliński.

Skład R6T najprawdopodobniej będzie prezentował się następująco:

Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
Bartosz „Ippon” Dzikowski
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Konrad „itzRenifer” Potępa
Oskar „Raxxo” Bazydło
Michał „Avahir” Kudliński
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

byali i innocent jednak nie zagrają w tomorrow.gg!

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Paweł "byali" Bieliński oraz Paweł "innocent" Mocek wystąpią pod banderą tomorrow.gg w grupie mistrzowskiej Po...