Cotopaco
fot. Riot Games

Worlds 2018: Infinity nad przepaścią po porażce z Dire Wolves

Drugi mecz Infinity eSports na MŚ 2018 i druga porażka. Najlepsza drużyna LLN choć pokazała się ze znacznie lepszej strony niż w meczu z EDward Gaming musiała uznać wyższość Dire Wolves. W efekcie z bilansem 0-2 pierwszy dzień rywalizacji w grupie A kończy na ostatnim miejscu i ma coraz mniejszą szansę na awans do finału play-in.

Dire Wolves 1:0 Infinity eSports

Lepszy start w to spotkanie miało Infinity eSports dzięki częstym gankom Diego „SolidSnake’a” Vallejo. Z czasem jednak Dire Wolves zdołało wyrównać stan zabójstw, a dzięki zniszczeniu pierwszej wieży wyszło na prowadzenie w złocie. Po wygranej walce w 25. minucie, podczas której padł również jungler INF, mistrzowie OPL pozyskali wzmocnienie Nashora i po zniszczeniu inhibitora na midzie w pełni dyktowali tempo gry. Zwycięstwo podopieczni Curtisa „Sharpa” Morgana przypieczętowali w 34. minucie.

Przed nami kolejne starcie w grupie B fazy play-in. Zwycięzca meczu z G2 Esports, Bahçeşehir SuperMassive podejmie Ascension Gaming. Transmisja ze wszystkich meczów tegorocznych Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Harmonogram oraz klasyfikację grupową Worlds 2018 możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Worlds 2018: G2 Esports pokonane przez SuperMassive

Pierwszy mecz G2 Esports na Worlds 2018 już za nami. Niestety, zespół Marcina "Jankosa" Jankowskiego musiał uznać wyższość Bahçeşehir SuperMassive. Wc...