fot. Premier League

W styczniu 2019 rusza ePremier League

Plotki o powstaniu esportowych rozgrywek przy Premier League pojawiały się już jakiś czas temu. Dopiero teraz przedstawiciele jednej z najbardziej rozpoznawalnych lig piłkarskich na świecie potwierdzili, że na początku przyszłego roku ruszy ePremier League.

Cały projekt ma wystartować w styczniu 2019 roku, ale już w grudniu otwarte zostaną zapisy dla wszystkich chętnych graczy FIFA z Wielkiej Brytanii. Miesiąc później rozegrane zostaną online’owe eliminacje przeznaczone dla użytkowników zarówno PlayStation 4, jak i Xboxa One. Na ich podstawie wyłonionych zostanie 32 uczestników (po 16 na platformę), którzy wezmą udział w organizowanych przez poszczególne kluby angielskiej ekstraklasy play-offach.

Wszystko zwieńczą lanowe finały pierwszego sezonu ePremier League, które będą miały miejsce w Londynie 28 i 29 marca. Co ciekawe, zmagania na żywo będzie można śledzić zarówno za pośrednictwem mediów społecznościowych Premier League, jak i w Sky Sports. Poniżej prezentujemy grafikę z pełną strukturą rozgrywek:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano tegoroczną edycję East Games United

To już pewne – pod koniec roku w Białymstoku odbędzie się jedenasta już edycja East Games United. Esportowe święto na Podlasiu, które organizowane jes...

>