STS
fot. ESL

Szata Maga kontra Ravioli Ravioli. Czas na drugi ćwierćfinał ESL MP w LoL-a

Kolejny dzień zmagań w ESL Mistrzostwach Polski wita nas drugim ćwierćfinałowym starciem. W dzisiejszym pojedynku staną naprzeciw siebie Ravioli Ravioli oraz Szata Maga. Zwycięzca zagwarantuje sobie awans na finały lanowe tego turnieju. Szata Maga vs 19:00 Ravioli Ravioli W poprzednim starciu obu ekip górą była Szata Maga, która zwyciężyła 2:0. Drużyna Roberta „Erdote” Nowaka będzie […]

Kolejny dzień zmagań w ESL Mistrzostwach Polski wita nas drugim ćwierćfinałowym starciem. W dzisiejszym pojedynku staną naprzeciw siebie Ravioli Ravioli oraz Szata Maga. Zwycięzca zagwarantuje sobie awans na finały lanowe tego turnieju.

Szata Maga vs
19:00
Ravioli Ravioli

W poprzednim starciu obu ekip górą była Szata Maga, która zwyciężyła 2:0. Drużyna Roberta „Erdote” Nowaka będzie w tym starciu zdecydowanym faworytem, gdyż posiada dużo większe doświadczenie, w tym to międzynarodowe nabyte między innymi w tegorocznej edycji European Masters. Za Szatą przemawiają także pojedyncze umiejętności każdego z graczy, a w ich ambicjach leży raczej walka o zwycięstwo w obecnej edycji ESL MP aniżeli sama gra w ćwierćfinale. Już sam fakt, iż nie udało im się dostać bezpośrednio do półfinału może poskutkować dodatkową mobilizacją wśród zawodników.

Pod paroma względami pojedynek ten może przypominać starcie Dawida z Goliatem. Ravioli, choć zdołało już wyrobić sobie sensowną markę na rodzimej scenie, raczej osiągnęło maksimum swoich możliwości, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Drużyna Kamila „syrpy” Pękackiego w dotychczasowych starciach podczas fazy zasadniczej, z czołowymi zespołami biorącymi udział w ESL MP, nie ugrała nawet mapy. Jedynie z wczorajszym ćwierćfinalistą – Adive – RR udało się wygrać. Choć nie można odmówić graczom Ravioli ambicji i talentu, to są raczej z góry skazani na niepowodzenie. Pamiętajmy jednak, że play-offy rządzą się swoimi własnymi zasadami, więc mimo wyraźnego faworyta dzisiejszego starcia, nie wskazujmy czwartego półfinalisty, przed ostatnim zniszczonym nexsusem.

To spotkanie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00, a poprowadzą ją Michał „Avahir” Kudliński i Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk. Więcej informacji dotyczących 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aktualizacja CS:GO – 5 października

Dzień po ostatniej aktualizacji Counter-Strike'a Valve przychodzi do nas z... nową aktualizacją. Tym razem jednak obyło się bez znaczących zmian, gdyż...