Koala
fot. Riot Games

G-Rex gorsze od IG w swoim pierwszym meczu fazy grupowej Worlds

Drugi mecz w grupie D zwiastował niemałe emocje. Do walki przystąpiły dwie ekipy z Azji. Zarówno Invictus Gaming jak i G-Rex zdawały sobie sprawę z tego w jakiej grupie się znajdują. Na dwa miejsca premiowane awansem, jest aż trzech faworytów, dlatego każde zwycięstwo jest tutaj na wagę złota.

Invictus Gaming 1:0 G-Rex

Początek meczu nie zapowiadał tego, czego później doświadczyliśmy. Jungler IG miał problemy ze zdobywaniem doświadczenia, tak ważnego dla postaci jaką jest Zac. Jako pierwszy jednak, po akcji na dolnej alei, zabójstwo zdobył Wang „Baolan” Liu-Y. Wkrótce potem mieliśmy już 2:1 dla IG. G-rex postanowiło jednak nie dać łatwo za wygraną. Po zrobieniu smoka i świetnej akcji na górnej alei było już 2:2, a pierwsza (i przy okazji druga) wieża przypadła właśnie GRX.

Mimo, że przez początkową część starcia, był to wyrównany pojedynek, wkrótce zawodnicy Invictus Gaming pokazali swoje indywidualne umiejętności. Z każdą minutą to oni zyskiwali na przewadze i mecz coraz bardziej stawał się jednostronny. Ostatecznie IG zmiażdżyło swoich przeciwników i to właśnie ekipa z LPL może cieszyć się z pierwszego punktu.

Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
F1

Mercedes show. Dwa zwycięstwa Brendona Leigh na otwarcie F1 Esports Series!

Pierwsze wyścigi w ramach drugiej edycji F1 Esports Series już za nami. Kierowcy rywalizowali o punkty na trzech torach: Albert Park, Shanghai Interna...