crown
fot. Riot Games

Gen.G z kolejną porażką w fazie grupowej Worlds 2018

Aktualni mistrzowie świata nie popisują się na tegorocznych Worldsach. Lee „Crown” Min-ho i jego kompani nie poradzili sobie w starciu z mistrzami chińskiego LPL, przegrywając tym samym drugie już spotkanie w grupie.

Gen.G 0:1 Royal Never Give Up

Mecz, który przez wielu był zapowiadany jako najbardziej interesujący w fazie grupowej, nie był szczególnie emocjonujący w pierwszych kilkunatu minutach. Dopiero później zobaczyliśmy parę wymian, po których sytuacja na Summoner’s Rift nadal była nieprawdopodobnie wyrównana. Obydwie formacje szły łeb w łeb i żadna z nich nie potrafiła wyjść na znaczące prowadzenie w złocie.

Mimo wszystko lepiej pod względem makro radziło sobie Royal Never Give Up, czego efektem była większa liczba zdobytych smoków. Ostatecznie wzmocnienia te nie miały jednak zbyt dużego znaczenia, bo w okolicach 36. minuty RNG zdecydowało się postawić wszystko na jedną kartę i ruszyć w kierunku Nexusa po wygranej walce na środkowej alejce. Koniec końców aktualni mistrzowie świata z Gen.G musieli pogodzić się z drugą juz porażką.

Kolejne spotkania w ramach tegorocznych Worldsów zobaczymy już jutro. W pierwszym z nich ujrzymy MAD Team oraz kt Rolster. Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

tecek: Bycie "underdogiem" może nam pomóc

Izako Boars jest jednym z czterech uczestników finałów ESL Mistrzostw Polski, które rozpoczną się już jutro. Podopieczni Piotra "Izaka" Skowyrskiego w...

>