fot. Riot Games

G-Rex z drugą przegraną w grupie D. 100T z pierwszymi punktami na Worldsach

100 Thieves zrehabilitowało się za swój niezbyt udany występ w swoim pierwszym starciu i wbrew wszelkim oczekiwaniom pokonało G-Rex. Reprezentanci LMS nie potrafili odnaleźć się w chaotycznych walkach, przez co koniec końców musieli pogodzić się z drugą porażką w grupie D.

100 Thieves 1:0 G-Rex

Wbrew wszelkim oczkekiwaniom to 100 Thieves lepiej rozpoczęło spotkanie, prezentując kilka ciekawych rotacji na mapie oraz zgarniając pierwszą krew. Mimo wszystko wraz z biegiem czasu, G-Rex stawało się coraz silniejsze i w końcu nawiązało równorzędną rywalizację, wyrównując stan złota oraz zabójstw. W następnych kilkunastu minutach oglądaliśmy masę chaotycznych walk, w których, jak można się było spodziewać, lepiej odnajdowała się ekipa z NA LCS.

Dzięki zwycięstwu w bitwie na środkowej alejce Zaqueri „Aphromoo” Black i reszta zgładzili Nashora i rozpoczęli swój triumfalny marsz po wygraną. W mgnieniu oka Złodzieje zniszczyli wszystkie wewnętrzne wieże, a następnie także dolny inhibitor, przez co wyszli na prowadzenie rzędu ośmiu tysięcy sztuk złota. Zawodnicy G-Rex nie mogli przeciwstawić się swoim rywalom i bezradnie patrzeli na kolejne rozpadające się inhibitory. Zaledwie parę minut później 100 Thieves ruszyło środkową alejką i z łatwością rozbiło swoich przeciwników, kończąc spotkanie.

Za kilka minut wystartuje starcie, w którym zobaczymy dwóch Polaków. Team Vitality z Mateuszem „Kikisem” Szkudlarkiem oraz Jakubem „Jactrollem” Skurzyńskim w składzie podejmą Royal Never Give Up. Transmisja z Mistrzostw Świata dostępna jest pod tym adresem. Pełny harmonogram zawodów oraz inne informacje znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL MP: Team Kinguin vs Izako Boars – statystyki graczy

Team Kinguin pokonało dziś Izako Boars i tym samym stało się pierwszym finalistą 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski. Walka trwała do końca, ale faworyci...