STS
Afreeca Freecs
fot. Riot Games

Pierwsze zwycięstwo Afreeca Freecs na Worlds 2018

Fani Afreeca Freecs mogą być nieco spokojniejsi o przyszłość swoich ulubieńców na Worlds 2018. Ekipa Kima „Kiina” Gi-ina po 26-minutowej potyczce pokonała Phong Vũ Buffalo i zapisała na koncie pierwsze punkty. Afreeca Freecs 1:0 Phong Vũ Buffalo Choć pierwszą krew przelał Vo „Naul” Thanh Luan, w mgnieniu oka dwa zabójstwa zgarnął Lee „Kuro” Seo-haeng i to Afreeca Freecs […]

Fani Afreeca Freecs mogą być nieco spokojniejsi o przyszłość swoich ulubieńców na Worlds 2018. Ekipa Kima „Kiina” Gi-ina po 26-minutowej potyczce pokonała Phong Vũ Buffalo i zapisała na koncie pierwsze punkty.

Afreeca Freecs 1:0 Phong Vũ Buffalo

Choć pierwszą krew przelał Vo „Naul” Thanh Luan, w mgnieniu oka dwa zabójstwa zgarnął Lee „Kuro” Seo-haeng i to Afreeca Freecs miało lepszy start. Trzy minuty później wymiana ognia ponownie zakończyła się na korzyść Koreańczyków, a double killa tym razem zdobył Lee „Mowgli” Jae-ha. Ponadto totalna kontrola rzeki przełożyła się na zdobycie dwóch smoków i Rift Heralda przez AFS, a do tego ekipa z LCK zniszczyła ostatnią wieżę zewnętrzną rywali w 17. minucie.

Sześć minut po tym z życiem pożegnało się trzech zawodników Phong Vũ Buffalo, co umożliwiło graczom Afreeca Freecs zdobycie łatwego Barona. Ze wzmocnieniem fioletowej bestii zespół Kuro rozpoczął natarcie wszystkimi trzema liniami, a PVB nie mogło nic poradzić na szturm oponentów. W 26. minucie po utracie czterech kompanów Dang „BigKoro” Ngoc Tai nie był w stanie samodzielnie obronić swojego Nexusa i Afreeca Freecs zdobyło pierwsze zwycięstwo na tegorocznych Mistrzostwach Świata.

Już za chwilę rozpocznie się trzeci mecz G2 Esports w fazie grupowej Worlds 2018. Rywalem zespołu Marcina „Jankosa” Jankowskiego będzie obecny lider grupy A – Flash Wolves. To spotkanie będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Po więcej informacji dotyczących Worlds 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
t4nky

Już dziś półfinały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski!

Do startu półfinałów 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski odliczamy już tylko minuty. Przed nami dwa naprawdę emocjonujące starcia, które wyłonią nam fina...