STS
fot. ESL/Kelly Kline

cromen i RUBINO blisko dołączenia do Tempo Storm?

Wiele wskazuje na to, że problemy kadrowe Tempo Storm wkrótce się rozwiążą. Według doniesień portalu DBLTAP, Jørgen „cromen” Robertsen i Ruben „RUBINO” Villarroel są na etapie zaawansowanych negocjacji z tą organizacją.  Zgodnie z opublikowaną informacją, piątym ogniwem zespołu najprawdopodobniej zostanie snajper Bastian „ayken” Schendzielorz, który już kilkukrotnie wspomagał Tempo Storm w ostatnich tygodniach.

3 maja do szeregów amerykańskiej formacji dołączyło pięciu zawodników, w tym nasz rodak Paweł „innocent” Mocek. Z początkowego składu poza Mockiem w Tempo Storm pozostał jedynie Kevin „HS” Tarn. W międzyczasie zespół testował kilku graczy, w tym aktualnych reprezentantów Teamu Vitality – Cédrica „RpK” Guipouy oraz Vincenta „Happy’ego”  Schopenhauera. Ostatecznie żaden strzelec nie zawitał na stałe do tej ekipy.

O 23-letnim cromenie zrobiło się głośno, gdy przez pewien czas pełnił funkcję zmiennika w FaZe Clanie. Pod tą banderą Norweg sięgnął po triumf podczas ESL One Belo Horizonte oraz zajął trzecie miejsce na ESL One Cologne. Od tamtej pory Robertsen nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania. Ten rok nie należy do najbardziej udanych dla RUBINO. 14 lutego zawodnik dołączył do Heroic, jednak w maju zrobił sobie przerwę podyktowaną chorobą oczu. Co ciekawe, jego tymczasowym zastępcą był właśnie cromen. Już wkrótce Villarroel po raz kolejny był zmuszony do przerwy od profesjonalnego grania, a jego zmiennik, Asger „AcilioN” Larsen, w lipcu podpisał kontrakt z organizacją.

Jeżeli doniesienia DBLTAP okażą się być prawdą, skład Tempo Storm będzie wyglądał następująco:

  • Bastian „ayken” Schendzielorz
  • Jørgen „cromen” Robertsen
  • Kevin „HS” Tarn
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Ruben „RUBINO” Villarroel
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czołówka w natarciu – czas na kolejne starcia w ramach ESL Pro League

Dzisiejsze pojedynki w ramach 8. sezonu ESL Pro League odbędą się niestety bez udziału Polaków i nie chodzi tu jedynie o występy AGO Esports. Wcale ni...