fot. OpTic India

Zawodnik OpTic India złapany na cheatowaniu podczas eXTREMESLAND

Choć wydawać by się mogło, iż w 2018 roku gracze używający oprogramowania wspomagającego na turniejach lanowych już nie istnieją, to dziś okazało się, że sytuacja wygląda wprost przeciwnie. W trakcie azjatyckich finałów eXTREMESLAND 2018 Nikhil „forsaken” Kumawat próbował bowiem oszukać swoich rywali, jednak został złapany przez organizatorów.

23-latek to reprezentant indyjskiej dywizji OpTic Gaming, która w ostatnim czasie przykuła uwagę kibiców i ekspertów dobrymi występami na swojej regionalnej scenie. Drużyna wygrała między innymi kwalifikacje do eXTREMESLAND, a także dotarła do końcowej fazy kwalifikacji do Toyota Master Bangkok. Już w Szanghaju forsaken i spółka rozpoczęli zmagania od wyraźnej porażki z FrostFire i dzisiaj razem z Revolution przystąpili do meczu eliminacyjnego. W trakcie drugiej mapy spotkanie zostało nagle przerwane, a wkrótce smutna prawda wyszła na jaw.

Z oczywistych względów OpTic India zostało natychmiast zdyskwalifikowane, a forsaken zostanie wysłany do domu pierwszym możliwym samolotem. Organizacja ani zawodnicy nie skomentowali jeszcze zaistniałej sytuacji.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

A83650 w play-offach ESL MP, dziś pierwsze mecze grupy D

Wczoraj doszło do pierwszych trzech spotkań w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w Hearthstone'a. Dwie potyczki wygrał Kacper "A83650" Kwieciński, dzię...