STS
Worlds 2018
fot. Riot Games

Już tylko jeden z blisko 4 milionów „pick’emów” ma szansę na stuprocentową trafność

Jednym z nieodłącznych elementów Worlds od roku 2015 jest Pick’em, czyli możliwość przedstawienia swoich predykcji corocznych Mistrzostw Świata. Widzowie najbardziej prestiżowych rozgrywek mogą sprawdzić swoje zdolności bukmacherskie pod tym adresem, a udane wybory zapewniają nagrody w grze. Na osoby z bezbłędnymi „pick’emami” czeka pakiet pięciu superskórek, w którym są między innymi Cybernetyczny Ezreal, Lux Mistrzyni […]

Jednym z nieodłącznych elementów Worlds od roku 2015 jest Pick’em, czyli możliwość przedstawienia swoich predykcji corocznych Mistrzostw Świata. Widzowie najbardziej prestiżowych rozgrywek mogą sprawdzić swoje zdolności bukmacherskie pod tym adresem, a udane wybory zapewniają nagrody w grze. Na osoby z bezbłędnymi „pick’emami” czeka pakiet pięciu superskórek, w którym są między innymi Cybernetyczny Ezreal, Lux Mistrzyni Żywiołów oraz DJ Sona.

Szansę na te skórki po ćwierćfinałach Worlds ma już tylko jedna osoba. Użytkownik o nazwie WanderingRictiq jako jedyny nie pomylił się dotychczas ani razu, zarówno podczas fazy grupowej jak i play-offów. Właściciel pochodzącego z serwera EU West konta 3 listopada może być trzecią osobą, która zachowa stuprocentową skuteczność w swoich „pick’emach”. Aby to się udało, do finału muszą awansować obydwie europejskie formacje, czyli G2 Esports i Fnatic, a w meczu o Puchar Przywoływacza muszą zwyciężyć mistrzowie Europy.

W tegorocznych Pick’emach udział wzięło dokładnie 3 808 481 użytkowników. Po fazie grupowej, w której zgłoszono niemal trzy miliony predykcji w walce o pakiet superskórek pozostało 647 osób. Zdecydowana większość tego grona nie zdołała jednak udanie przewidzieć wyników czterech pierwszych spotkań fazy pucharowej.

W historii tylko dwa „pick’emy” okazały się być trafne w stu procentach – w roku 2015 i 2016. Podczas zeszłorocznych Worlds lider pożegnał się z szansą na perfekcyjne predykcje po porażce Teamu WE w starciu z Samsung GALAXY.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zawodnicy Legii rozpoczęli bootcamp

Reprezentanci Legii Warszawa rozpoczynają poważne przygotowania do sezonu FIFA 19, o czym świadczyć może fakt, że obaj przebywają aktualnie na bootcam...