Jesienny cykl Go4Poland z nagrodami pieniężnymi

Już w ten weekend rozpoczną się zmagania w ramach nowej, odświeżonej serii Go4! Na najlepszych czekają nagrody pieniężne, rzeczowe i wiele więcej! Przez najbliższe miesiące będzie można rywalizować w najpopularniejszych dyscyplinach esportowych, które będą poddawane regularnej rotacji.

Rozgrywki Go4 rozpoczniemy już pod koniec października od czterech gier: Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, FIFA 19 oraz Hearthstone. W każdej z czterech gier przewidziano turnieje kwalifikacyjne, które zostaną zwieńczone finałami miesiąca. Do zdobycia będą konta ESL Premium, ubrania i gadżety z ESL Shop, vouchery, a także nagrody pieniężne!

Kwalifikacje w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends rozpoczną się tego samego dnia, 27 października, o godzinie 18:00. W CS:GO drużyny będą rywalizować o bezpośredni awans do finałów miesiąca, natomiast w LoL stawką będą punkty rankingowe, na podstawie których wyłoniona zostanie lista finalistów.Dzień wcześniej rozpocznie się walka o punkty rankingowe w FIFA 19. Do grona uczestników finałów awansuje ośmiu najwyżej punktujących zawodników. 30 października natomiast wystartują zmagania w Hearthstone. Zwycięzcy pięciu zaplanowanych turniejów kwalifikacyjnych awansują bezpośrednio do finałów, a pozostałych 11 miejsc przypadnie najlepszym graczom z rankingu.

Łącznie do wygrania w pierwszym miesiącu rozgrywek Go4 będzie 7500 złotych. Zwycięzcy wszystkich turniejów kwalifikacyjnych otrzymają konta ESL Premium, zaś w finałach miesiąca, poza pieniędzmi, do zdobycia będą także nagrody rzeczowe, a wśród nich bluzy, shakery, breloki, smycze, koszulki i vouchery do wykorzystania w sklepie ESL.

Wszelkie informacje o nadchodzących turniejach, harmonogram rozgrywek oraz zapisy do poszczególnych kwalifikacji dostępne są na oficjalnym portalu Go4Poland.
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drake i Scooter Braun zostali współwłaścicielami 100 Thieves

Rok temu świat esportu obiegła informacja o powstaniu nowej organizacji esportowej, której właścicielem został były profesjonalny gracz Call of Duty M...