Mateusz "Deeaybe" Michalski
fot. Blizzard/Carlton Beener

Startują HGC Finals! W walce aż czterech Polaków

Już dziś dwanaście najlepszych formacji Heroes of the Storm z całego świata rozpocznie walkę o tytuł mistrza sezonu 2018. O godzinie 18:00 rozpocznie się pierwszy mecz HGC Finals, czyli turnieju wieńczącego drugą fazę sezonu 2018 profesjonalnych rozgrywek HotS-a. W walce o mistrzostwo znalazła się również formacja czterech naszych rodaków – Leftovers.

Pierwszym etapem zawodów będzie faza grupowa rozgrywana w formacie BO2. Do play-offów awansują po cztery formacje z każdej z dwóch grup. Leftovers znalazło się w grupie B, gdzie trafiły również m.in. Team Dignitas i Tempest. Dzisiaj zespół Maksyma „Mopsio” Szczypy podejmie wspomnianych mistrzów europejskich rozgrywek oraz wicemistrza Chin – TheOne.

Tak prezentuje się pełny harmonogram pierwszego dnia zmagań:

25-26 października
Grupa A Grupa B
18:00 Luna Meow Luna Meow vs Tempo Storm
19:15 Miracle Miracle vs Team Liquid Tempest Tempest vs TheOne TheOne
20:45 Gen.G vs BTG Beyond The Game BTG Team Dignitas vs Leftovers Leftovers
22:00 Team Liquid vs Luna Meow Luna Meow HeroesHearth vs Mindfreak
23:30 Gen.G vs Tempo Storm
0:45 Miracle Miracle vs BTG Beyond The Game BTG
2:15 TheOne TheOne vs Leftovers Leftovers

Mecze HGC Finals będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem na kanale Michała „theWilQ” Kamockiego oraz na oficjalnej, anglojęzycznej transmisji. Więcej informacji dotyczących finałów sezonu 2018 znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej rozgrywek.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowe, ekskluzywne przełączniki mechaniczne CHERRY tylko dla CORSAIR – premiera K70 RGB MK.2 Low Profile

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy i części oraz akcesoriów komputerowych, zademonstrował nową klawiatur...