NiKo wybrany MVP EPICENTER 2018

Za nami emocjonujący turniej EPICENTER 2018 w Moskwie. Niewielu wierzyło w taki wynik, ale ostatecznie to FaZe Clan okazał się najlepszy, pokonując w finale grające przed własną publicznością Natus Vincerere 2:0. Nic zatem dziwnego, że tytuł MVP powędrował w ręce będącego w świetnej dyspozycji Nikoli „NiKo” Kovača.

Bośniacki gracz przez całą fazę grupową oraz play-offy rozgrywek w rosyjskiej stolicy znajdował się czołówce strzelców. Jego formę widać było zwłaszcza w meczu przeciwko Ninjas in Pyjamas, w którym młody zawodnik wykręcił K/D na poziomie 1,86. Nie można również zapomnieć o zakończonym niedawno spotkaniu finałowym przeciwko Na`Vi. Tutaj NiKo również nie dał większych szans rywalom, pięknie broniąc bombsite’u A na Duscie2 w duecie z Olofem „olofmeisterem” Kajbjerem. To właśnie tutaj należy upatrywać finalnej decyzji o przyznaniu tytułu najlepszego gracza EPICENTER 2018. Bez wsparcia Kovača FaZe Clan mógłby bowiem mieć znacznie cięższą przeprawę.

MVP moskiewskiego turnieju to czwarte tego typu wyróżnienie dla 21-latka. Wcześniej Nikola Kovač wyróżniony został podczas StarLadder i-League StarSeries Season 3, ESL One New York 2017 oraz ESL One Belo Horizonte 2018.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
NiKo

EPICENTER 2018: Na'Vi vs FaZe - statystyki wielkiego finału

Przykro było patrzeć jak Natus Vincere przegrywa przed własną publicznością. Niemniej jednak dziś to FaZe Clan był górą i pod każdym względem przewyżs...